Konaklama sektörünün önde gelen markalarından AccorHotels grubuna ait Novotel İstanbul Bosphorus hizmete girdiği günden beri gördüğü yoğun ilgi ile kısa zamanda misafirlerimizin en çok tercih ettiği otellerden biri olarak kısa zamanda İstanbul’un parlayan yıldızlarından biri haline geldi.

noveted-g

 

Misafir hizmetlerine getirdiği benzersiz ve modern anlayışla geçen her yıl daha da güçlenen AcoorHotels, Novotel İstanbul Bosphorus’un birinci yaşını instagram üzerinden düzenlediği bir yarışma ile kutlayacak. Yarışmanın ana teması yarışmaya katılanların birinci yıl tecrübelerini anlattıkları “Benim Birinci Yılım” olacak.  Yarışma sonunda ise jüri tarafından en çok beğeni alan kullanıcı/katılımcılardan kazanan kişi, Novotel İstanbul Bosphorus’ta çift kişilik konaklama ve akşam yemeği, kahvaltı ve geç check-out ödülü kazanacak.

http://www.instagram.com/novotelbosphorus üzerinden, 24.01.2017 saat 14.00’te başlayan yarışma 01.02.2017 saat 23:59’a kadar, #Novotelbosphorusla1yıl hashtag’i ile kendi 1. yıllarını anlatan bir fotoğraf paylaşmaları ile gerçekleşecek. Kazanan kişiler instagram hesabından “mention” verilerek 07.02.2017 tarihinde duyurulacak. Yarışma ve yarışma koşulları hakkında detaylı bilgi için facebook.com/novotelbosphorus  adresini ziyaret edebilirsiniz.