Sizleri MOOD DETOX ile 9 günde değişime çağırıyoruz.

 

MOOD DETOX PROGRAMI NASIL İŞLİYOR ?

MOOD DETOX PROGRAMI ; 9 GÜNLÜK bir programla bedensel ve zihinsel olarak arınmayı hedefleyen bir sağlık programıdır. Katılımcılar hazırlık süreci olarak adlandırdığımız ilk 5 günü evlerinde uygulayacaklar, kamp süreci olarak adlandırdığımız son 4 güne ise Antalya’da devam edecekler.

Kişiler vücutlarında birikmiş olan toksinlerden arınarak metabolizmalarını hızlandıracak aynı zamanda program dahilindeki çeşitli terapilerle zihinlerindeki saati durdurup tazelenecekler.

Program tüm katılımcıların diyetisyen ve doktor kontrolü ardından kişiye özel detoks beslenme menüleri hazırlanmasıyla başlayacaktır.  Burada amaç vücudu toksinlerden arındırmaktır, toksinlerden arınan vücut metabolizması hızlanarak kilo kaybetmek kolaylaşır ancak MOOD DETOX Programı kesinlikle zayıflama kamplarıyla karıştırılmamalıdır.

Tüm katılımcılar 5 gün boyunca günlük olarak kendilerine özel gönderilecek olan detoks beslenme ve egzersiz listelerine uyacaklar. Programın son 4 günü ise ’de devam edecektir. Her biri kendi alanında uzman ekibimizle benzersiz bir kamp süreci geçirecekler ve sağlıklı yaşamla ilgili bundan sonraki hayatlarında kullanacakları pek çok bilgiye ulaşacaklar.(Program akışı ve içeriği katılmak isteyen kişilere mail ile gönderilecektir.)

 

MOOD DETOX ekibinde kimler var?

MOOD DETOX her biri kendi alanına uzman bir ekipten oluşmaktadır.

Diyetisyen Fatma Demirok; İstanbuldan katılacak olan katılımcılarımızı kendi muayanesinde uzman dahiliye doktoru eşliğinde , İstanbul dışından katılacak olan katılımcılara ise online seans ile kendilerine özel 9 günlük beslenme programını oluşturacak. Oteldeki  menülerin reçetelerini oluşturacak. Antalya kampında çeşitli tarifler uygulayacak ve sağlıklı beslenme üzerine seminer verecek.

Uzm.Psikolog Sinem Özer;  kendisi kamp süresince kişilerin motivasyonlarını yükseltmek için çeşitli çalışmalar yapacak. Birebir görüşme talep eden katılımcılarla ilgilenecek.

Biyoenerji Uzmanı Esma Kadriye Yıldırım; her sabah saat 6’da günü Hoponopo’no ile karşılatacak ve re-connection eğitimleri vererek katılımcıların sahip oldukları enerjilerini farketmelerini öğretecek aynı zamanda en etkili detoks çeşitlerinden biri olan ayak detoksunu uygulatacak.

Spor Eğitmeni Ergun Demirkan; programa İstanbuldan katılacak olan katılımcılarla Belgrad Ormanı’nda koşu etkinliği düzenleyecek. Farklı şehirlerde de eş zamanlı bir koşu etkinliği olacaktır. Antalya kampı sürecinde de Aquagym, Pilates, Yoga, Latin Aero ve doğa yürüyüşleri gibi sizi yormadan terlemenizi ve toksin atmanızı sağlayacak.

Nefes Terapisti ve Meditasyon Uzmanı Ersin Akyazı; Antalya kampımıza konuk olarak katılacak hocamız ateş başı sohbetleri ve nefes terapisi yapacaktır.

JO&HO TRAVEL kurucusu Yasemin Gizem Özer ; MOOD DETOKS programının konaklama, havaalanı transferi gibi seyahat içerikli tüm adımlarıyla ilgilenecektir.

 

MOOD DETOKS ne zaman başlayacak ?

MOOD DETOKS 1. Programı 25 Nisan – 03 Mayıs tarihleri arasında yapılacaktır. Kontejyan 30 kişi ile sınırlıdır, son kayıt günü 20 Nisan’dır.

Önümüzdeki ayların programlarının tarihleri ve kamp yerleri ile ilgili detaylı bilgi için instagram @mooddetox , facebook Mood Detox hesaplarından bizi takip edebilirsiniz.

Ayrıca 02125184502 , 05333670281 ve 05335270997 ‘den bizlere ulaşabilirsiniz.