Warning: Declaration of WPDI_Plugin_Installer_Skin::feedback($string) should be compatible with WP_Upgrader_Skin::feedback($string, ...$args) in /home/trends/public_html/wp-content/plugins/classic-editor-addon/vendor/afragen/wp-dependency-installer/wp-dependency-installer.php on line 526
KOZMİK BAZAAR 3. KEZ BİZLERLE! | TrendSetter İstanbul

Sıcacık güneşi ile bizleri selamlayan ve umut veren nisan ayında Kozmik Bazaar 3. kez bizlerle.

Paylaşım, dönüşüm ve mahalle kültürü etrafında şekillenenerek her seferinde sosyal farkındalık yaratan etkinlikte hep bir ağızdan aynı şeyi haykırıyoruz : Otizmin farkındayız, onların yanındayız

Bomonti’nin ilk 3. nesil kahvecisi olan Kozmos Coffee daha önce gerçekleştirdiği Kozmik Bazaar / SalonSalomanje etkinlikleri ile hem mahalle sakinlerinin kullanılmayan iyi durumdaki eşyalarına satış şansı yarattı, hem de farklı vintage kıyafet/aksesuar satıcıları ve tasarımcıları bir araya topladı.

2 gün boyunca devam eden etkinliklerde mahalle sakinleri ve katılımcılar hem bir dönüşüm sağladı hem de etkinlik sonunda toplanan gelirin bir kısmı ile sokak hayvanları yararına bağışta bulundu.

3.sü 8-9 Nisan tarihlerinde düzenlenecek Kozmik Bazaar etkinliği Dünya Otizm Farkındalık ayı çatısı altında toplanıyor.

Hem tasarım, vintage sever ve mahalleliyi iyi kahve etrafında buluşturuyor hem de elde ettiği gelirin bir kısmını otizmli çocukların burs fonuna bağışlıyor.

Nisan ayının umut veren güneşi hepimizi aydınlatsın !