İstanbul’un yeni sanat, moda ve gastronomi merkezi Karaköy Bankalar Caddesi’nde yer alan Vault Karaköy, The House Hotel’in terasında, büyüleyici Tarihi Yarımada manzarasıyla dikkat çeken Kasa Roof Lounge açıldı.

VKTHH3

Etkileyici konumu ve manzarası ile bu yaz Karaköy’ün en çok konuşulacak mekanları arasına şimdiden giren Kasa Roof Lounge’un menüsü geleneksel Türk mutfağı ve mezelerini modern dokunuşlarla yorumluyor, ortaya özgün ve leziz soğuk ve sıcak atıştırmalık seçenekleri çıkıyor. Kasa Roof Lounge’un zengin kokteyl menüsünde ise Türk ve dünya sinemasının kült yönetmenleri ve büyük ses getiren filmleri, kokteyllere isimlerini veriyorlar.
Karaköy’e farklı bir soluk getiren Kasa Roof Lounge, ayrıca yaz boyunca farklı etkinlik ve partilere ev sahipliği yapacak. Kısa süre önce World Class Türkiye tarafından “En İyi Barmen” seçilen, Nişantaşı’nda bulunan Nopa Restaurant’ın meşhur barmeni Kevin Patnode’un elinden benzersiz kokteyller, İstanbul’un en iyi DJ’lerinden performanslar eşliğinde 25 Haziran 2015 tarihinden itibaren her Perşembe gerçekleşecek olan “Mi Kasa Es Su Casa” geceleri bu etkinliklerin ilki olarak öne çıkıyor.
Yaz boyunca İstanbul’un ritmini, nefes kesici bir manzara eşliğinde yakalamak için Kasa Roof Lounge sizleri bekliyor.

 

VKTHH1