İÇ ÇAMAŞIR NEDEN BU KADAR ÖNEMLİ?

Güzel ve kaliteli bir iç çamaşır giyen kadın, bedeni ne olursa olsun kendini seksi hisseder, bu da mutlaka ilişkisine yansır. Partnerinizin iç çamaşırları arasından favorilerinizi seçin ve arada hangisini giymesini istediğinizi söyleyin. Onu ve çamaşırlarını düşündüğünüzü bilmek, size olumlu bir şekilde geri dönecektir. En sevdiği iç çamaşırlarını giyen bir kadın, onların hemen üstünden çıkmasını istemez, saygı gösterin ve iç çamaşırı ile dost olun.

 

Dantel kadının afrodizyağı gibidir. Neden annelerimiz evin içinde buldukları her şeyin üstüne danteller örtüyor sanıyorsunuz? Evet, hepsi aynı sevdadan artık öğrendiniz.

 

Bazı erkeklere göre iç çamaşırı hiç önemli değildir, “Ne giyersen giy, benim için zaten seksisin” sözü kadınlar için sivrisinek vızıltısı gibidir. Siz yine de deyin ama seksi iç çamaşırlarını da önemsizleştirmeye çalışmayın. Eğer partneriniz size göre kendisine hiç yakışmayan bir model seçtiyse ve bu gerçekten sinirinizi bozuyorsa (nadiren de olsa, olabilir) onu hemen “şehvet” adı altında parçalayın ve kurtulun.

 

Kadının iç çamaşırına dalıp kendinizinkini de unutmayın, bir kadına göre erkek için en seksi iç çamaşırı, mis gibi deterjan kokandır, bunu aklınızdan çıkarmayın.