Tavman.com’un kurucusu Murat Tavman ile sitesini  ve fit kalabilmenin sırlarını konuştuk.   

1

Image 1 of 2

Murat Tavman gibi bir vücuda sahip olmanızın hiç de kolay olmadığını biliyoruz. Tavman da bunun farkında ancak insanların en azından fit bir vücuda sahip olması ve sağlıklı yaşaması için elinden geleni yapıyor. Tavman.com’da bunun sırlarını yönetmenliğinden montajına, her şeyini kendi yaptığı uzun metrajlı filmlerle abonelerine anlatmaya çalışıyor. Sizin için Tavman’ın fit dünyasına nasıl adım atacağınızı konuştuk.

Tavman’ın fit dünyasına nasıl giriliyor?

Önce www.murattavman.com abone-özel linkini tıklayarak, aylık veya yıllık abone olunması gerekiyor. Aktivasyon gerçekleştikten sonra belirlediğiniz e-mail adresi ve şifre bilgileri ile murattavman.com ana sayfasındaki abone-özel kısımdan Tavman’ın Fit Dünyası’na giriyorsunuz. Böylece 100’den fazla uzun metrajlı film izleyebiliyorsunuz.

Tavman’ın fit dünyasında neler öğretiyorsunuz?

Aklın gücünü, zira vücudun gerçek mimarı, o. Bu dünyada yapmak istediğiniz her şeyi başarmanızı sağlayacak şey de, o. Ben bir sinema tutkunuyum. Sinematografiyi ve film bilgilerimi kullanarak, yaşam sırlarımı paylaşıyorum. Gerek fitness dünyamdaki, gerekse de öğrendiğim değerleri oyuncu, yazar ve sunuculuk alanlarında nasıl kullandığımı gösteriyorum. Kısacası abonelerim, hayatıma tanık olarak ilham alıyor ve öğreniyor.