Mücevher koleksiyonları Harrods mağazasında sergilenen terk Türk olan Ece ŞİRİN, dünya devleriyle rekabet ediyor. Tasarladığı mücevherleri Paris HILTON’dan  RIHANNA’ya, KYLIE MINOGUE’tan KATE MOSS’a  kadar dünyaca ünlü isimler takıyor.

trendsetteranten5

Image 4 of 4

Uzun yıllar sonra hayallerinizi gerçekleştirdiniz. Bununla da yetinmediniz bir dünya markası olma yolunda çok sağlam adımlarla ilerliyorsunuz. Başarınızın sırrı nedir?

Bee Goddess’ın tasarımları ve onların hikâyeleri bizi hayat sayfalarında yeni başlangıçlar yapmaya çağırıyor. Bee Goddess benim kalbimdeki ışığı arttırdı. Güzellikler paylaştıkça artar. Biz de her yeni müşterimizle doğru yolda olduğumuzu hissediyoruz. Bee Goddess bir “yeniden doğuş” markası. Her yeni proje, her yeni koleksiyon ile adeta her an yeniden doğuyoruz. Coca Cola ve Microsoft gibi kurumların güvenli masalarından kalkıp tecrübem olmayan bir sektörde, dünya devleri ile rekabet eden, genç bir girişimci olarak kendi rüyalarımı hayata geçirdim. En büyük güç yaratıcı gücümüz ve kalbimizdeki sevginin gücü. Bee Goddess gücünü sadelikten alan, “biraz daha fazla” diyen tasarımlarla fark yaratıyor. Başarının sırrını sabır, istikrar, iyi niyet, çok çalışmak, biraz da tılsımların gücü diye özetleyebiliriz.