Et sever İstanbulluların Cuma ve Cumartesi akşamları tercih edeceği adres Hyatt Regency İstanbul Ataköy olacak. 22 Temmuz – 31 Ağustos arasında sürecek Güney Amerika Barbeküsü kapsamında Brezilya ve Arjantin usulüne göre yapılmış birbirinden lezzetli ızgaralar, zengin başlangıçlar ve birçok çok özel lezzet gastronomi meraklılarıyla buluşacak. Güney Amerikalıların milli karışık ızgarası Churrasco dahilinde Güney Amerika usulü dana kaburga Costela, fileto bonfile Fraldinha, sarımsaklı dana nuar Picanha, kuzu bacağı Pernil de Carneiro bu çok özel etkinlikte tadılabilecek lezzetlerden yalnızca birkaçı.

gggg

 

Hyatt Regency İstanbul Ataköy kapılarını et severlerin damaklarını çatlatacak bir etkinlik için açmaya hazırlanıyor. 22 Temmuz’dan ağustos ayının sonuna dek sürecek Güney Amerika Barbeküsü kapsamında et meraklısı İstanbullular, Cuma ve Cumartesi akşamları zengin başlangıçlar, taptaze salatalar ve Latin Amerika usulüne göre pişirilen etlerin tadını Marmara Denizi’nin eşsiz manzarası eşliğinde çıkaracaklar.
Damaklarda Latin rüzgarını estirecek Güney Amerika Barbeküsü tepeden tırnağa bir lezzet festivali sunuyor. Bu eşsiz deneyim Brezilya’nın meşhur pirinçli keki Bolinho de arroz, domates, soğan ve jalapeno’lu Güney Amerika’nın meşhur garnitürü Pico de gallo ve sarımsaklı ekmeğin dahil olduğu başlangıç lezzetleriyle başlıyor. Birbirinden taze sebzelerin yer aldığı Güney Amerika usulü salata barı geniş çeşitliliğiyle dikkat çekiyor.  Barbekü et menüsünde ise yok yok. Güney Amerikalıların ve özellikle de Brezilya’nın milli karışık ızgarası Churrasco kapsamında beyaz ve kırmızı etin en özel lezzetleri Hyatt Regency İstanbul Ataköy davetlilerinin beğenisine sunuluyor. Güney Amerika usulü dana kaburga Costela, fileto bonfile Fraldinha, sarımsaklı dana nuar Picanha, kuzu bacağı Pernil de Carneiro bu muhteşem menünün yalnızca birkaç yıldızı.
Barbekü denince akla gelen birbirinden lezzetli ve çeşitli soslar Güney Amerika Barbeküsü’nün de önemli bir parçası. Arjantin’in milli ızgara et sosu Chimichurri ve Brezilya barbekü sosu Molho a Campanha’nın da aralarında bulunduğu birçok farklı lezzet, bu özel barbekü deneyiminin en önemli tamamlayıcıları olacak. Fırında patates ve mısır gibi yan lezzetlerle zenginleşen deneyimin finalini ise Hindistan cevizli créme brulee, kızarmış ananas ve taze meyvelerden oluşan tatlı menüsü yapıyor.

Cuma ve Cumartesi akşamlarını unutulmaz kılacak Güney Amerika Barbeküsü’nün fiyatı ise KDV dahil 120 TL. Rezervasyon için: 0212 463 13 30