Imagineer Kids’te yer alan ’Cartoon Network Bilinmeyenler Dünyası’’ sergisiyle çocuklar eğlenceli bir yolculuğa çıkıyor.

Çocuklar bu sergide bir muz ile DNA’larının yüzde ellisinin aynı olduğunu, saçlarımızın nasıl beyazladığını, kutup ayılarının aslında siyah olduğunu Power Puff Girls’ün, Ben 10’in, Adventure Time’ın, Gumball’un ve Kafadar Ayılar’ın karakterlerinden öğreniyor.

Türkiye’de bir ilk olarak dijital ve analog dünyayı birleştiren özel konseptleriyle 42 Maslak’ta yer alan Imagineer Kids hayal mühendisi çocuklara, eğitici ve eğlenceli dünyasıyla unutamayacakları benzersiz bir deneyim imkanı sunuyor.

Teknoloji dünyasında doğan, eğlenceyi teknoloji ile bir arada yaşayan çocukların ihtiyaçlarına yönelik tasarlanan 34 farklı interaktif oyunun bulunduğu sergide aynı zamanda hemçocuklar hem de aileleri eğlenirken öğreniyor.

 

 

Çocukların eğlenirken öğrenecekleri interaktif kukla tiyatrosu, 1 Aralık Cumartesi günü 11.00’ da ve 2 Aralık Pazar günü 18.00’da Imagineer Kids’te hafta sonu eğlencesi olarak çocuklarla buluşacak.