İtalyan tarzı dondurmalara, doğal malzemelerle kattığı yorumlarıyla beğeni toplayan Pioppo Gelato, sonbahara özel lezzetleriyle dondurma severlerin iştahını kabartacak. Pioppo Gelato , sonbaharda düşen enerjileri yükseltecek tatlarla sunduğu dondurma seçenekleriyle damaklarda iz bırakacak.

Hiçbir katkı maddesi kullanılmadan, tamamen doğal meyvelerin şeker ve su ile birleşmesinden hazırlanan günlük Pioppo Gelato dondurmaları, sonbaharı özel lezzetlerle karşılıyor.
Sonbaharın olmazsa olmaz tatları kuruyemişleri dondurmayla buluşturan Pioppo Gelato, fındık, fıstık, badem ve cevize kattığı yorumlarla dondurma düşkünlerinin gözdesi olacak. Fındık fıstıklı, yeşil fıstıklı, ballı bademli, karamelli bademli, incir ve cevizli dondurma seçenekleriyle daha önce hiç tatmadığınız seçenekler sunan Pioppo Gelato, yaz sonrası düşen enerjinizi unutamayacağınız enfes tatlarla yükseltecek.
İtalyan dondurmasını Türk damak tadına uyarlayan Pioppo Gelato, her mevsim dondurmadan vazgeçemeyenlerin yüzünü güldürecek.

Tek top: 6,00 TL
Kg: 70,00 TL