Benzersiz teknolojisi, üstün akustiğe sahip salonları ile dünyaca ünlü sanatçı ve gösterilere ev sahipliği yapacak olan Zorlu Center Peformans Sanatları Merkezi, ilk sezon biletlerini satışa çıkardı.

2013-2014 sezonunun tüm biletlerini aynı anda satışa sunan Zorlu Center Performans Sanatları Merkezi, müzikallerin, New York Broadway ve Londra West End’den sonraki yeni adresi olmaya aday.

 

zorlu1_kck-kopya

Image 1 of 4

Zorlu Center Performans Sanatları Merkezi Genel Müdürü Ray Cullom: “Bir dünya kültür başkenti olan İstanbul’a ve tüm Türkiye’ye, dünyanın gelmiş geçmiş en güzel sanat merkezlerinden biri olan Zorlu Center Performans Sanatları Merkezi’nin ilk sezon programını sunmaktan büyük mutluluk ve heyacan duyuyoruz.” dedi.

2013-2014 sezonunun tüm biletlerini aynı anda satışa sunan Zorlu Center Performans Sanatları Merkezi Genel Müdürü Ray Cullom, müzikallerin, New York Broadway ve Londra West End’den sonraki yeni adresi olacağını belirterek, “Kapılarımızı ardına kadar açmaktan ve bu muhteşem hazineyi İstanbullular’la, Türkiye’nin tamamıyla ve bütün dünya ile paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. 101 yıldır kültür ve sanatın içinde yer alan Nederlander Worldwide Entertainment olarak böyle görkemli bir projede bizimle beraber yol aldıkları için Zorlu Gayrimenkul Grubu’na çok teşekkür ediyoruz.” dedi.