Bir tasarım butiğiyken sağlıklı beslenme hedefini gerçekleştirerek bünyesine bir de kafe ekleyen Living Karma, menüsünde doğal detaylar barındırıyor. 

living-k

Tasarım dünyasını takip edenler arasında Living Karma’nın adını duymayan kalmamıştır. Uzun süredir ev, ofis ve genel mekânlar için özel tasarım ürünler satılan Living Karma tasarım butiği, Avrupa’da yaygın olan sağlıklı meyve, sebze ve tahıllarla hazırlanan kahvaltılardan ilham alarak mekânlarına bir de kafe eklemeye karar verdi. Bir yıldan fazla bir süredir Zekeriyaköy’de konumlanan Living Karma’nın kafesi de yine bu mağazada açıldı ve bölge sakinlerinin yaşam tarzına uyum sağlayacağı düşünülen bir konseptle hizmete başladı. Yani Living Karma Cafe & Juice Bar’da bir yandan doğal ve sağlıklı lezzetlerin tadına bakarken bir yandan da özel yaşam alanlarınız için orijinal mobilya ve aksesuvarlara göz gezdirebiliyorsunuz.
Kafenin duvarında sizi karşılayan Garden Gangstas logosunun ise mekân için ayrı bir önemi var. Bahçelerindeki büyük bostanda kendi sebzelerini yetiştiren ekip, ileride bahçe hasadından yemekler hazırlamak istiyor ve bu harekete de Garden Gangstas adını veriyor.

NE YENİR? Living Karma Cafe & Juice Bar haftanın yedi günü doğal malzemelerle sunulan kahvaltı spesiyalleri, taze meyve ve sebzelerle anında hazırlanan buz gibi juice ve smoothie’leri, Açai Bowl ve Granola Bowl gibi sağlıklı seçenekleri, hafifliği ve lezzeti bir arada sunan salataları, çeşitli soslarla zenginleştirilmiş sandviçleri ve özel seçim kahveleri ile özenli bir menüye sahip. Sandviç çeşitleri 12 TL, salatalar 19 TL, kahvaltı ve brunch alternatifleri 15 – 20 TL arasında değişiyor. İçecekler ise 5 – 15 TL arası.

Uskumruköy, 1. Cadde, No: 13 Zekeriyaköy, Sarıyer
0212 202 8133
Hafta içi 08.00 – 19.00
Hafta sonu 09.00 – 20.00