Maslak’ın merkezindeki mükemmel lokasyonu ile iş çıkışlarının gözde mekânı olan Zaxi, her Perşembe 18.30-22.00 arasında Happy Hour’da, canlı Küba müzikleriyle ruhunuzu ısıtıyor. Trio Cuba Grubu’nun canlı müzik performansı, bu keyifli akşamlara renk katıyor.

Zaxi, şehir hayatının getirdiği yorgunluğa Latin müzikleri ile çare buluyor. Haftanın stresini üzerinden atıp rahatlamak isteyenler, Perşembe akşamları canlı Küba müziklerinin keyfine Maslak’ta varıyor.

Zaxi, Nisan itibarıyla her Perşembe 18.30-22.00 saatleri arasında düzenleyeceği Happy Hour’da, misafirlerini özel Karayip kokteyli ikram ederek karşılıyor. Trio Cuba grubu, Latin parçalarla ruhunuzu beslerken, misafirler tapas ve sushi tabaklarının sunulduğu Happy Hour menüsü ile dünya mutfağından zengin tatları çok özel fiyatlarla deneyimleme imkânı buluyor. Kişiye özel bir tapas ve bir sushi tabağı ile bir kadeh antik şarabın dahil olduğu menünün fiyatı, sadece 79 TL.

İş dünyasının olduğu kadar, eğlence dünyasının da merkezi olma yolunda hızla ilerleyen Maslak, gerek gün içinde, gerekse iş sonrasında yoğun ilgi görüyor. Bölgede, konumu ve gurme restoran anlayışına getirdiği farklı yorumla, kısa zamanda müdavimlerini yaratan Zaxi Restaurant, iyi yemek, eğlence ve müziği bir araya getiriyor.

Hilton İstanbul Maslak Oteli’nin giriş katında yer alan Zaxi Restaurant, merkezi lokasyonuyla, rahatlık ve konforu bir araya getiriyor. İş çıkışlarında ya da akşam yemeği sonrasında, güzel vakit geçirmek isteyenler, Zaxi’ye gitmek için artık daha sık bahane buluyor.