YOSSU Cold Press Juice’ların 100% doğal, mevsimsel & taze ürünlerinin birçoğu ‘Annem’in Çiftliği’nde’ sevgi ile yetiştiriliyor. 

yosma-tellioglu

YOSSU çiğ sebze-meyve suları ve sağlıklı yiyecekler hem vücudunuzu gerekli antioksidan, vitamin, mineral ve enzimlerle güçlendirecek hem de ruhlarınızı tazelik ve hafiflikle besleyecek.

YOSSU Cold Press Juice markasının kurucusu Yosma Tellioğlu

[İstanbul] 2015 – YOSSU Cold Press Juice, bedenlerimizi toksinlerden arındırabileceğimiz bir detoks formülü olarak Yosma Tellioğlu tarafından yaratıldı. Çeşitli arınma programlarını kapsayan YOSSU, 11 farklı sağlıklı içecek ve yiyecek seçeneği öneriyor; Green Aphrodite, Green Karma, Rawberry, Miracle, Alchemy, Elixier, Pink Summer, Moon Power, Coco.
Her bir şişe 500 ml ve yaklaşık 1,5 kg doğal & taze sıkılmış sebze meyve içeriyor. Ortak içerikleri ise sevgi…
Günümüzde her an maruz kaldığımız pek çok toksin var; büyük şehirlerde teneffüs ettiğimiz hava, içtiğimiz su, tükettiğimiz işlenmiş, kimyasal ve katkı maddeler içeren gıdalar… Binlerce toksinlerin karışımı ise insanın doğal arınma mekanizmasını, kaliteli yaşamını bozabiliyor. Sağlığımız için en önemli fonksiyonlardan biri vücudun farklı yollardan biriktirdiği toksinlerden arınmak. Yossu, bedeninizin arınması için pek çok arınma programı sunuyor.
“Giderek toksikleşen büyük şehirlerde günlük ihtiyacımızı, ne kadar sağlıklı beslensek bile karşılayamaz olduğumuz çoğu zamanda böyle sağlıklı ürünler tasarlayıp, sunabilmek büyük bir mutluluk… ” diyor Yosma Tellioğlu.
YOSSU nasıl doğdu?
Uzun yıllar yurtdışında finans, otomobil, tekstil, spor/futbol ve son olarak da Türkiye’de yeme/ içme sektöründe pek çok kurumsal şirkette farklı iş tecrübeleri kazanan Yosma Tellioğlu, özellikle Londra’da yaşadığı yıllarda yoğun iş ve büyük şehir hayatının yüksek temposu nedeniyle kendi beden ve zihin sağlığındaki iniş çıkışları fark ediyor ve doğru beslenme yöntemlerine ilgi duyma gereği hissediyor. Ardından çiğ/vegan/vejeteryan/ayurvedik beslenme vb. yeme içme tarzları araştırarak, bizzat kendisinde denemeler yapıyor ve farklı etkilerinin sonuçlarını alıyor.
Tellioğlu, birçok rahatsızlıkların tedavisinde çok başarılı olmuş, sağlıklı beslenme ve arınma konusunda çok kişide ciddi değişimler gerçekleştirdikten sonra Amerika’da ve ardından pek çok ülkede popüler olan “cold pressed juice” akımını uygulamaya başlıyor. Önce evinde, sabahları işe gitmeden hazırlayıp haftanın belli günlerinde tüketmek ilk adımı oluyor. Kendini her zamankinden daha zinde, daha hafif ve daha sağlıklı hissettiren bu ‘trend’ böylece yeme içme alışkanlıklarının önemli bir parçası oluyor…
İletişim ve satın almak için:
Tel: (0212) 299 97-87 ve yossu@yossu.com . Sosyal medyada www.facebook.com/yossu, instagram/¬_yossu ve http://www.yossu.com/