Hilton İstanbul Bosphorus, Conrad İstanbul ve Hilton ParkSA, yılbaşı ve Noel programlarıyla misafirlerine coşku ve eğlence dolu anlar yaşatmaya hazırlanıyor.

Hilton İstanbul Bosphorus’un enfes Boğaz manzaralı Bosphorus Terrace Restaurant’ında yılbaşı eğlencesine zengin açık büfe yemek servisi, vals orkestrasının canlı müzik performansı ve ardından DJ eşlik edecek. Hilton İstanbul Bosphorus misafirleri yeni yıla ödüllü Hilton şeflerinin hazırladığı lezzetler ile girmenin tadını yaşayacak. Bu özel gece, özel şampanya kokteyli ikramı ve limitsiz yerli içecekler dahil kişi başı 550 TL.

Yeni yıla “hoş geldin” kokteyli ve zengin menü ile merhaba diyecek misafirler ise Balo Salonu’nda ayrıcalıklı bir yılbaşı gecesi geçirecekler. Canlı müzik ve ardından DJ performansı ve birbirinden nefis yemeklerden oluşan 6 aşamalı özel menü kişi başı 600TL.

Hilton İstanbul Bosphorus’un, 9’uncu katında bulunan, Lübnan ve Antakya mutfağının en güzel örneklerini ünlü şeflerden deneyebileceğiniz, muhteşem Boğaz manzarasına sahip olan, şehrin en iyi Lübnan restoranı Al Bushra da yılbaşı gecesi için özel bir menü ve program hazırladı. Türk pop müziğinin efsane ismi Bülent Özdemir ve mükemmel sesiyle bestelere can veren Hande Dönmez Al Bushra’da çok özel bir yılbaşı gecesi yaşatacak. Kanepe servisinin sunulduğu özel kokteyl, enfes menü ve limitsiz yerli içecek dahil kişi başı 550 TL.

Sevdikleriyle daha samimi bir ortamda DJ ile yılbaşı kutlamak isteyenler için ise Lobby Lounge& Bar ve Veranda Terrace’da Boğaz manzarası eşliğinde açık büfe yemek servisi 150 TL.

Hilton İstanbul Bosphorus ayrıca misafirlerine iki ayrı konaklama paketi sunarak, yeni yıla yepyeni bir başlangıç yapmak isteyenleri ayrıcalıklı ağırlıyor. Yeni yıla romantik bir başlangıç yapmak isteyenler için Boğaz manzaralı odada konaklama, Bosphorus Terrace Restaurant’da yılbaşı yemeği ve geç kahvaltı dahil iki kişi 1500 TL + KDV. Balo Salonu’nda yapılacak yılbaşı eğlencesine katlamak isteyenler ise yılbaşı yemeği ve ardından Boğaz manzaralı odada konaklama ise iki kişi 1900TL +KDV ödeyerek yeni yıla Hilton’un dünya çapındaki misafirperverliğinin sunduğu ayrıcalıklarla girebilecek.

Hilton İstanbul Bosphorus, 24 Aralık’ta kutlanacak Yılbaşı gecesi için de eşsiz bir program hazırlıyor. Yılbaşı için özel olarak dekore edilecek, Bosphorus Terrace Restaurant’da açık büfe akşam yemeği ya da özel menü kişi başı 185 TL’ye sunulacak.

Rezervasyon için: 0212 315 6000

LÜKS ve IŞILTILI BİR YENİ YIL KUTLAMASI CONRAD İSTANBUL’DA

Conrad İstanbul yılbaşı gecesinde misafirlerini yeni restaurantı Manzara’da, mekanın adına yakışır güzellikteki Boğaz manzarası eşliğinde enfes menüsü ile büyülemeye hazırlanıyor. Açık büfede, somon ‘gravlax’, sushi sevenler için California roll gibi başlangıçlar, tuzda bütün levrek, baharatlı ızgara karides, patatesli ‘gnocchi’, gibi ana yemekler bulunuyor. Ayrıca creme brulee’den tiramisu’ya, kestane, mango ve kahve aromalı ‘cassata’dan baklavaya zengin tatlı çeşitleri yer alıyor. Yeni yıla canlı müzik grubu eşliğinde Manzara’da girmek isteyenler için açık büfe akşam yemeği, limitsiz yerli içecekler dahil kişi başı 550 TL.

İstanbul ve Boğaz’ın ışıltılarıyla 14.kattan muhteşem bir manzara eşliğinde yeni yıla girmek isteyenler ise Summit Bar & Terrace’da buluşuyor. Zengin içerikli gurme menü ve sabahın ilk ışıklarına kadar devam edecek DJ performansı eşliğinde, limitsiz yerli içecekler dahil kişi başı 650 TL’ye sunuluyor. Yemeğin ardından Boğaz manzaralı Summit Bar & Terrace’da yapılacak partiye 23.30’dan sonra katılmak isteyen misafirler için ise bu unutulmayacak eğlence kişi başı limitsiz içecekler dahil 295 TL.

Yılbaşı gecesini unutulmaz bir konaklama deneyimiyle tamamlamak isteyen misafirler için, Manzara’da yılbaşı yemeği ve geç kahvaltı dahil iki kişilik Boğaz manzaralı odada özel konaklama paketi, 1750 TL + KDV. Yeni yılın ilk gününe Manzara’nın kahvaltısıyla başlamak isteyenler içinse saat 13:00’e dek sürecek açık büfe geç kahvaltı kişi başı 125 TL.

Ayrıca, 24 Aralık akşamı Manzara’da düzenlenecek Yılbaşı Gecesi’nde geleneksel Noel yemekleriyle hazırlanmış açık büfe akşam yemeği limitsiz yerli içecekler dahil kişi başı 195 TL’den sunuluyor.

Rezervasyon için: 0212 310 2525

HILTON PARKSA’DAN MUHTEŞEM BİR YILBAŞI ZİYAFETİ

Hilton ParkSA, 2015’e ‘merhaba’ diyeceğimiz yılbaşı gecesi için konuklarına zengin içerikli nefis bir gece hazırlıyor.

Eşsiz Boğaz manzarasının seyredilebileceğiniz Cloud 7 Restaurant’daki yılbaşı ziyafetinde, deniz ürünleri köşesinden, ördek ve sushi köşesinde, hindi dolmasına pek çok farklı damak tadına hitap eden yemekler bulunuyor. Üstelik özel ısıtmalı terasında sabahın ilk ışıklarına kadar yıldızların altında şehrin ışıltılarıyla 2015’e merhaba diyebilir ve geceye devam edebilirsiniz. Hilton ParkSA’da bu çok özel program, özel lezzetler, DJ performansı ve limitsiz yerli içecekler dahil kişi başı 450 TL’ye sunuluyor.

Ayrıca yeni yılın ilk gününe özel bir başlangıç yapmak isteyenler için oluşturan konaklama paketi, iki kişi dahil konaklama, Cloud 7’da yılbaşı gala yemeği ve geç kahvaltı dahil 1200 TL +KDV.

Rezervasyon için: 0212 310 1200

Özel Yılbaşı yemeklerinde 0-6 yaş çocuklar ücretsiz, 6-12 yaş ise %50 indirimlidir.

Sevdiklerinizle birlikte unutulmaz bir yılbaşı gecesi için şimdiden yerinizi ayırtın.