İstanbul’un öncü ve köklü alışveriş merkezlerinden olan Carousel  en son teknoloji ile yenilenerek, yepyeni bir BMW Cabrio kazanma şansı sunuyor.

 Gerçekleştirdiği sayısız kampanyalar, sosyal sorumluluk projeleri ve etkinliklerle ilklere imza atan Carousel 10 Mayıs-10Temmuz Tarihleri arasında Carousel mağazalarından gün içerisinde Carocard  ile tek seferde  75 TL ve üzeri alışveriş yapan misafirlerine BMW 218i Cabrio kazanma fırsatını veriyor. Atlıkarıncasıyla ile gönüllerde taht kuran Carousel 2015 yılında başlattığı rönevasyon projesiyle tavandan-tabana, elektrik mekanik sisteminden, aydınlatmaya, atrium korkuluklardan, kolon kaplamalara, havuz ve bahçe peyzajına kadar baştan aşağı yenilendi. Asansörler,Yürüyen merdivenler en son teknoloji ile yenilenerek akıllı bina durumuna getirilen  Carousel alışveriş merkezi  ziyaretçilerine konforu deneyimletiyor.

Carousel ‘in 100’e yakın mağazası, seçkin restoran ve kafeleri, sinema ve oyun  alanlarından  yapacağınız her 75 Tl’lik alışveriş ile son model üstü açık BMW Cabrio otomobili kazanma şansını  yakalayın.

www.carousel.com.tr
www.facebook.com/carousel.tr
www.twitter.com/avm_carousel