Warning: Declaration of WPDI_Plugin_Installer_Skin::feedback($string) should be compatible with WP_Upgrader_Skin::feedback($string, ...$args) in /home/trends/public_html/wp-content/plugins/classic-editor-addon/vendor/afragen/wp-dependency-installer/wp-dependency-installer.php on line 526
YEPYENİ BİR WELNESS ETKİNLİĞİ: BLOOMFEST! | TrendSetter İstanbul

BloomFest, daha iyi bir yaşama sahip olmanızı sağlayan konularla ilgili farkındalık yaratmak, alanında uzman isimler aracılığıyla bilgi vermek ve ilham kaynağı olmayı amaçlıyor.

Yaşamında farkındalığı ve mutluluğu esas alan bireyler ve markalar için keyifli, samimi ve farklı deneyimler oluşturan BloomFest, 25-26 Mayıs’da Akaretler’de gerçekleşecek.

Dopdolu ve renkli bir program ile katılımcılara özel deneyimler sunacak etkinliğe bütünsel sağlık konularında birçok uzman panelist ve influencer katılacak. 2 gün boyunca devam edecek bu özel etkinlikte meditasyon, nefes teknikleri, sağlıklı beslenme, spor, kişisel gelişim, güzellik, yoga, aromaterapi, mindfulness, sound healing, atıksız mutfak, beden farkındalığı reiki ve astroloji gibi alanlarda bilgiler paylaşılacak.

Paneller, workshoplar, satış ve deneyim alanları ve olduğu BloomFest’in biletleri 1 veya 2 günlük olarak Mobilet’de satılıyor.