Hilton Dalaman Sarıgerme Resort&SPA, tatilini eşsiz bir deneyim olarak hatırlamak ve yeniliklerle yenilenmek isteyenler için sezonu yeniliklerle açtı.

hilton-dalaman-4

Hilton Dalaman Sarıgerme Resort&SPA’daki en önemli yeniliklerden ikisi çocuklu aileler düşünülerek geliştirildi. Mayıs ayının ilk haftası yenilenmiş bir şekilde faaliyete başlayacak olan “Carpi Kidz Paradise”, 4-12 yaş grubuna hitap eden 400 metrekare kapalı alanı ve toplam 1.450 metrekare hacmi ile adeta “çocuk oteli” boyutlarına taşındı. Carpi Kidz Paradise’da açık ve kapalı aktivite odaları, kapalı sineması, bebek oyun ve uyku odası, mini amfi tiyatrosu ve açık oyun alanlarından oluşan pek çok yeni etkinliklere yer verildi.
Hilton Dalaman Sarıgerme Resort&SPA’da yine Mayıs ayında faaliyete başlayacak olan çocuklar kadar yetişkinlerin de doğal hayatı deneyimlemeleri için geliştirilen bir diğer bölüm “Mini Hayvanat Bahçesi-Zooland ” oldu. Kümes hayvanlarından çiftlik hayvanlarına kadar pek çok çeşide yer verilen bölüm, çocukların eğlenceli zaman geçirmeleri kadar macera yaşamaları için de özel bir peyzajla tasarlandı.

1 2 3