Yeni yıl geldi çattı. Umarız 2019 yılında daha umutlu daha sakin daha olaysız bir yıl olur hepimiz için. Öyleyse, herkesin dileklerinin gerçekleştiği, umutlarının asla bitmediği bir yıla merhaba diyelim! E böyle bir yıla girerken eğlence şart, peki nereye gitsek neler yapsak?

Bu listemizde yılbaşını dışarıda geçirmek isteyenler için birbirinden eğlenceli mekânları listeledik. Yok, ben evde arkadaşlarımla,ailemle beraber geçirmek istiyorum diyenlerdenseniz sizleri de şöyle alalım.

People
People hem iyi yemeğin hem de kaliteli müziğin en popüler adresi olarak yılbaşında da programına devam ediyor. Konumu, dekorasyonu, yemekleri ve canlı sahne performansıyla yılbaşı için en iddialı mekanlardan olan People’da yeni yılı karşılarken size muhteşem sesiyle Mehmet Erdemeşlik ediyor olacak. 

Hilton İstanbul Maslak
Hilton İstanbul Maslak, 31 Aralık gecesinde misafirlerini çok özel bir davette ağırlıyor. 3 farklı müzik programı ile öne çıkan yeni yıl balosu her tarzda eğlenceyi tek bir programda buluşturuyor. Yeni yıl yemeği ilk olarak Purple Hand Band Orkestrası’nın modern caz repertuvarı ile başlıyor. Müzik şöleni Şevval Sam’ın sıcacık sesiyle eşsiz bir atmosferde tüm coşkusuyla devam ediyor. Gecenin ilerleyen saatlerinde ise DJ Ongun Kösedağ sahne alıyor.

Conrad İstanbul Bosphorus
Conrad İstanbul Bosphorus, yılbaşı gecesini özel kılmak ve 2019’a eşsiz bir başlangıçla girmek isteyenleri, Balo Salonu, Manzara Restaurant ve Summit Bar&Terrace’da gerçekleşecek birbirinden ve leziz menülerin sunulacağı eğlencelerle hazırlanıyor. 

Sunset Grill & Bar
31 Aralık gecesi, muhteşem bir İstanbul manzarasına karşı yeni yıla girmek isteyenleri Sunset’te çok özel bir yılbaşı kutlaması bekliyor. Akşam yemeğinde Yaratıcı Mutfak Direktörü Şef Fabrice Canelle ve Şef Hiroki Takemura’nın gecenin ambiyansına özel olarak hazırladığı Gece saat 20:00’da Kokteyl ile başlayıp, saat 22:30’da Danna Leese’in canlı performansı ile devam edecek ardından düzenlenecek After Party’ye ise DJ Evrim eşlik edecek.

Glens İstanbul
İtalyan ve Akdeniz mutfağının en seçkin lezzetlerini barındıran Glens İstanbul menüsü, gastronomi dünyasının yeni nesil önde gelen isimlerinden Executive Chef Bahadır Abul’ün İtalyan ve dünya mutfağının adeta başyapıt niteliğindeki tatlarıyla hazırladığı yılbaşı menüsü ile 31 Aralık gecesinin lezzetini doruğa çıkarıyor.

Da Mario
İstanbul’un en lezzetli İtalyan restoranlarından biri olan Da Mario, 6 Aralık – 31 Ocak tarihleri arasında özel yılbaşı menüsünü misafirlerinin beğenisine sunuyor. Özel reçetelerle hazırlanan “La Zucca In Cucina’’ isimli yılbaşı menüsünde balkabağı menünün yıldızı olarak parlıyor. Risottodan pizzaya, kuzu incikten porçini mantara kadar İtalyan mutfağının leziz tatlarını deneyimleyebilirsiniz.