Fitaş Binası’nın muhteşem İstanbul manzaralı terasında Yeni Yıla girerken eğlenceye doyacaksınız!

Eğlenceli pek çok unsuru bünyesinde barındırarak, farklı zevklere hitap eden mekânlar İstiklal Caddesi’nin girişindeki Fitaş Binası’nda, yeni yılı farklı bir şekilde karşılamayı düşünenler için ideal seçimler sunuyor.

İstanbul’un simge binalarından olan Fitaş’ta sinemanın yanında bowling ya da bilardo oynayabileceğinizi, karaoke yaparken bir yandan da leziz yemekleri tadıp, Bowl Room’a özel içeceklerin tadına bakabileceğinizi, farklı müzikler dinlemek için Topless’a çıkabileceğinizi biliyor muydunuz? Ayrıca; binanın hangi katında olursanız olun, sadece 50 TL’den başlayan fiyatlarla yemekli ya da yemeksiz menülerden birini seçebilir ve gönlünüzce dans edebilirsiniz…

resimmm

 

Yeni yılı eğlence dolu anlarla karşılamak isteyenler için her türlü zevke hitap eden Fitaş’ın giriş katında Magneticx Deejay ekibinin müzikleri ile saat 20:00 itibariyle başlayacak olan gece, Bowl Room katında DJ Serdar Ayyıldız’ın play listi ile hareketlenirken, Hüseyin Cebeci’nin ritmik, canlı perküsyon şovuyla devam edecek. Topless’ı tercih edenler ise Dinamo 103.8 FM DJ’lerinden Barış Bergiten’in müzikleriyle coşarken,       7-Erhan (Erhan Çorumluoğlu) ve Soundmass / 28 Black FM’den Emre Öğütçü’nün zaman zaman DJ setine geçmesiyle eğlenceli bir şekilde 2014’e “Merhaba!” diyecekler.

Dileyenler her iki mekâna da uğrayıp, farklı dokulardaki müziklerle keyfine bakabilir, dileyenler de “Kendi müziğimi, kendim yaparım.” diyerek, karaoke’de eğlencenin doruğuna ulaşabilirler.

Tüm eğlence elbette bunlarla sınırlı değil. Sürpriz gösteriler, ödüller arasında tablet ve son model bir cep telefonunun bulunduğu çekilişler ve sizleri çocukluğunuza döndürebilecek oyun alternatifleriyle yeni yılı karşılamaya hazır mısınız?