Gece ve gündüzün sonsuzluğunda; Karlar altında bedeninizi ve ruhunuzu şımartacak   “şık” bir “kış” masalına davetlisiniz…

kartalkayagaleri

Image 1 of 2

Doğa ve butik otelciliğin en gözde markalarından Kartalkaya Golden Key Chalet, geçen yılın yorgunluğundan arınarak yeniden doğuşu hissetmenin ayrıcalığı, lezzet doruğu organik mutfağı, sağlıklı ve afrodizyak lezzetleri, Köroğlu Dağları’nın heybetli ve göz alıcı manzarası karşısında jakuzi ve spa keyfi ile hem yetişkinler hem çocuklar için eğlence ve huzuru bir arada sunuyor. 20 Aralık 2013 tarihinde kapılarını açacak olan Golden Key Chalet’te yeni bir yıla “merhaba” diyerek, tüm yılın şans anahtarını çevirin.

ELİF EDES TAPAN’la “ MUTLU MUTFAK ”ın Sırrını Çözmeye Davetlisiniz…
Sezona lezzetli bir giriş yapan Golden Key Chalet, 13 Aralık’ta "Mutlu Mutfak" markasını hayata geçiren ELİF EDES TAPAN’ı ağırlıyor. TAPAN, mutlu mutfağın sırrını harika kanepe tadımları eşliğinde aktarırken, çok özel reçetelerle oluşturduğu tatlı durağında konukları lezzet keşfine davet edecek.

Golden Key Chalet’te Dünya Müziğine Yolculuk...
Yeni yılı bembeyaz karlar altında ister şöminenin başında ister kar manzaralı jakuzide karşılamak isteyenler için Golden Key Chalet unutulmaz bir yılbaşı gecesi vaad ediyor. Sezen Aksu, Alessandro Saffina, Ferhat Göçer gibi sanatçılara eşlik eden EDİZ BAHAR’ın eşsiz yorumuyla başlayacak gecede dj performansıyla eğlence doruklara çıkacak. Usta şeflerin yılbaşı gecesine özel hazırladığı Türk ve dünya mutfağının farklı lezzetleri ve tatlıları ise kendinizi şımartmak için ideal.

Pembe Greyfurt ve Okitsu Mandalinaları İle Lezzet ve Şifa Bir arada...
Lezzetten ve yenilikçilikten ödün vermeyen Golden Key Chalet, Milas çam ormanlarının mis gibi kokusunu taşıyan çintar menüleri ve araştırmacı çiftçi ALP PİR’in organik olarak yetiştirdiği pembe greyfurttan hazırlanan kokteylleri, okitsu mandalinaları ile lezzeti şifayla buluşturuyor.