Akasya 23 Nisan’da Hem Göze Hem Kulağa Hitap Edecek

Yeni nesil yaşam kompleksi Akasya Acıbadem, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı bir dizi etkinliklerle kutlayacak. Başta çocuklar olmak üzere, Akasya ziyaretçileri, müzik ve şeker tadında bir gösteriyle bu özel günün keyfini yaşayacak.

Akasya “Yeni Nesil Yaşam Kompleksi”, kültür ve sanat etkinliklerine bir yenisini daha ekleyerek 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını coşkuyla kutluyor. Mehmet Salim Baki tarafından kurulan ve 7-14 yaşları arasındaki alt gelir grubu çocuklardan oluşan Barış için Müzik Orkestrası, bu kez akranlarına müzik ziyafeti yaşatacak. 150 kişiden oluşan orkestra ve koro, bugüne kadar Simon Bolivar olmak üzere, ünlü orkestralar ile birlikte birçok konser verdi. Salzburg Festivali’nde de sahne alan orkestra, 2012 Sistema Europe tarafından, en iyi uygulamalar arasında gösterildi.

Saat 16.00’da Akasya Meydan’da

 Şeker gibi gösteri…

Akasya Acıbadem’de müziğin dışında 23 Nisan coskuşu, eğlence fabrikası “Delight Factory”nin gösterisiyle devam edecek.  Şekerler, bonbonlar, çilekli marshmellowlar, lolipop adamlar, şekerlerden bayanlar, köpüklü şarkılardan yaratılmış bir eğlence fabrikası, müzikli gösterisiyle Akasyalı çocukların gönlünü fethedecek.

 Program saatleri: 14.00-16.00-18.00
Etkinlik: Barış için Müzik Orkestrası
Tarih: 23 Nisan Çarşamba
Yer: Akasya “Yeni Nesil Yaşam Kompleksi”
Saat: 16.00