Demirören İstiklal Palas’ın 7.katından İstanbul’a göz kırpan “İstiklal Palas Terrace” sizlere unutulmaz gün batımları yaşatıyor. Tarihi yarımada, Boğaz ve Adalar’ı kanatları altına alan mekan yenilikçi menüsü, iddialı kokteylleri ve DJ performansları ile dikkat çekiyor.16 Haziran Cuma akşamı İlker Aksungar, Kerem Menger, Jamie S; 17 Haziran Cumartesi akşamı ise Aksak, Kerem Tekinalp ve Blotto Dj setinin başında olacak.

 

Yazı İstanbul’da geçirenler için çok havalı bir önerimiz var: “İstiklal Palas Terrace”. Demirören İstiklal Palas’ın 7. katında açılan yemek, müzik ve eğlenceyi tek adreste buluşturan mekan, 360 derece İstanbul manzarası eşliğinde keyifli ve eğlenceli geceler vaat ediyor. 16 Haziran Cuma akşamı İlker Aksungar, Kerem Menger, Jamie S; 17 Haziran Cumartesi akşamı ise Aksak, Kerem Tekinalp ve Blotto Dj setinin başında olacak.
Beyoğlu’nun göbeğinde, İstiklal’e tepeden bakan İstiklal Palas Terrace’da keyifle içeceğinizi yudumlarken mekanda bulunan şezgonlara uzanarak günün yorgunluğunu atacaksınız. Geniş kokteyl çeşitlerinin yer aldığı bar menüsü yemek öncesi manzaraya karşı günü batırmak isteyen konukları lezzetli bir yolculuğa davet ediyor.

Eğlence, müzik ve yemek tek bir mekanda buluştu
İstiklal Palas Terrace, eğlencenin yanı sıra usta şefler tarafından hazırlanan, birbirinden seçkin lezzetlerin yer aldığı menüsü ile damaklarda unutulmaz tatlar bırakıyor. Menünün başrol oyuncuları arasında; keçi peyniri ve acuka bruschetta, tavuk tempura, deniz börülceli zeytinyağlı taze enginar ve ahududu soslu çıtır kadayıflı muhallebi yer alıyor.
Püfür püfür esen terasta güneşi leziz bir kokteyl eşliğinde batırıp, ardından menüde yer alan birbirinden farklı yiyeceklerin tadına bakmak ve geç saatlere kadar tek bir mekanda kalıp eğlenmek için sizleri İstiklal Palas Terrace’a bekliyoruz.

Adres: Demirören İstiklal Palas – Hüseyinağa Mah. İstikal Cad. No: 50-54 ( 7. Kat)