Şehrin en lezzetli kulubü GastroClub’ın ‘Yaz Paketi’yle Ege ve Akdeniz’in en seçkin mekanlarında avantajlar sizi bekliyor!

Bu yaz GastroClub’la tatil yapmak çok daha avantajlı ve ayrıcalıklı olacak! Türkiye’nin ilk ve tek yeme-içme kulübü GastroClub’ın yaza özel paketiyle Çeşme, Bodrum ve Antalya’nın en seçkin restoran, beach ve barlarında %50’ye varan indirimlerden faydalanabilirsiniz! 6 şehirde anlaşmalı olduğu 700’den fazla restoran, cafe ve barda %50’ye varan indirimler sunan ve size yepyeni lezzet rotaları öneren GastroClub’ın yaza özel hazırladığı ‘Yaz Paketi’yle Ege ve Akdeniz’in en popüler mekanlarında da artık hep avantajlısınız! 5 yılda, 30bin üyesine 700 restoranda 12milyon TL’ye varan indirim sağlayan GastroClub’ın ayrıcalıklı dünyasına katılmanın tam zamanı! Yaz tatillerinizi planlarken nerede yemek yiyeceğinizi veya hangi beach’e gideceğinizi düşünmenize gerek yok. GastroClub sizin için Çeşme, Bodrum ve Antalya’nın en seçkin mekanlarıyla anlaştı bile:

Çeşme’de Paparazzi Beach Club, Yek, Meyhane Şerefe, Voi Alaçatı, Paradiso Beach,Karina Alaçatı, Asfalya, Dost Pide, Marina Yacht Club; Bodrum’da Nikki Beach,  Cumhur’un Yeri, Atılay Balık, Mufla,Reana, Tango Palmarina; Antalya’da Seraser Fine Dining, Pio Gastro Bar&Bistro gibi yaklaşık 200 mekanda ‘GastroClub Yaz Paketi’ avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Size yepyeni lezzet rotaları öneren GastroClub’ın anlaşmalı olduğu restoran,beach, cafe ve barlarda %50’ye varan indirimlerin, rezervasyon önceliği ve ikramlar gibi size özel ayrıcalıkların ve yeni bir mekan keşfetmenin tadını hemen çıkarmaya başlayın!

GastroClub’ın lezzetli dünyasına katıldıktan sonra ;Çeşme,Bodrum ve Antalya ‘da GastroClub’ın anlaşmalı olduğu mekanları hemen keşfe başlayın ve %10 – 50 arasında değişen indirim avantajlarından faydalanın. Ziyaret ettiğiniz mekanlarda akıllı telefonunuza yüklü olan GastroClub uygulamasından anlık olarak Mobil Kartınızı üretin. Üstelik mobil uygulama sayesinde bulunduğunuz yere en yakın GastroClub mekanlarını da hızlıca bulabilir, restoran hakkında bilgi alabilir, seçtiğiniz mekanlardaki GastroClub ayrıcalıklarını hemen öğrenebilirsiniz. GastroClub avantajlarından beraber yemek yediğiniz tüm arkadaşlarınız faydalanabilir, indirim toplam hesap üzerinden yapılır ve kartınızı sınırsız olarak kullanabilirsiniz! Yaz paketinin yanı sıra pek çok GastroClub üyelik seçeneği bulunuyor. İstanbul, Ankara, Antalya, İzmir illerine özel üyelik alabileceğiniz gibi tüm illerde geçerli olacak paketi de seçebilirsiniz. Ayrıca GastroClub’ın bütün restoran ağında 48 saat boyunca dilediğiniz kadar indirimli ağırlanacağınız ‘hesap kurtaran’ paketi de  mevcut!

GastroClub dünyasına giriş yapmak için hemen gastroclub.com.tr‘ ye tıklayarak üye olabilirsiniz.