Hayata Ses Kat!
Dünyanın İlk Sesli Sosyal Ağı!
“Sesli Sosyal Ağ” tabiriyle ortaya çıkan “Whispto” uygulaması, Android işletim sistemli akıllı telefonlarda ve tüm iPhone modellerinde kullanılabiliyor. “Whisp” adı verilen bir (1) dakikalık ses kayıtları temelinde oluşan bu büyük platform dahilinde; kaydedilen “Whisp”ler, sosyal mecralarda paylaşılabiliyor, yorumlanabiliyor.
Sosyal Mecrada Büyük Yenilik
Bu büyük platform, pratik ve eğlenceli arayüzü sayesinde sosyal iletişimi artırarak, “sosyal mecra” ve “sosyal medya”dünyasına büyük bir yenilik getirdi. Diğer sosyal mecralarla iletişimin kolay ve hızlı olduğu Whispto, çok yakın zamanda geniş bir kitlenin kullanacağı “Türk Ürünü” ilk sosyal ağ olma özelliğini taşıyor.
Hayatın Sesi
Ses kayıtlarını (Whisp) istediğiniz zaman, istediğiniz yerde dinlemenize imkan sağlayan uygulama, ses kayıt cihazları, mikro-blog uygulamaları, anlık mesajlaşma ve sesli mesaj servisleri gibi birçok ihtiyaca cevap verebilecek özellikler barındırıyor.

Whispto, Facebook ve Twitter gibi en çok kullanılan sosyal ağlarla etkileşimini gayet geniş tutuyor. Kendinizin ve takip ettiğiniz kişilerin paylaştığı Whisp’leri bu mecralarda paylaşabilir, Whisp’leri favorilerinize ekleyebilir, istediğiniz kişilere mesaj yoluyla ulaştırabilirsiniz.
Tamamen Ücretiz
Uygulama, cihazınızdaki internet bağlantınızı kullandığından ayrıca hiçbir ücret ödemenizi gerektirmiyor.