Restoranlar, kafeler, tasarım ve sanat galerileriyle dolup taşan tarihi Akaretler Sıraevler’in merkezinde yer alan W Istanbul müziğin sesini açmaya hazırlanıyor!

Geçtiğimiz kış haftanın 5 günü birbirinden ünlü sanatçıların canlı performanslarına ev sahipliği yapan W Lounge Istanbul bu kış müziğin sesini biraz daha arttırıyor. 6 Ekim Cuma günü kapılarını müzik severlere açacak olan W Lounge, sezona iddialı bir başlangıç yapmaya hazırlanıyor. Orkun Bozdemir ve Hemi ile başlayacak açılış partisinin asıl sürprizi çalmaya başladığı andan itibaren dinleyicilerin çığlıklarıyla selamlanan, internette 10 milyonun üzerinde tıklanan, “Raf” şarksısıyla yaza damga vuran Deeprise olacak. Deeprise Istanbul’da ilk canlı performansını W Lounge’da sergileyecek.

Ekim Ayı Dolu Dolu Geçecek! Ekim ayının sürprizi açılış partisiyle de kalmıyor, Istanbul gece hayatının en sevilen isimleri yine ay boyunca W Lounge sahnesinde olacak.

14 Ekim Cumartesi Kenan Doğulu’nun ‘Ilk Adımı Sen At’ şarkısının prodüktörü ve ‘ Ain’t Nobody’ şarkısına yaptığı düzenleme ile adından sıkça söz ettiren Güneş Ergün W Lounge’da olacak.

25 Ekim Çarşamba DJ ve prodüktörlerin yanı sıra geçen sene olduğu gibi bu sene de konserlere ev sahipliği yapacak olan W Lounge 2013 O Ses Türkiye Finalistlerinden Mert Demir’in sıra dışı müziğiyle sallanacak.

27 Ekim Cuma günü sosyal medyadan tanıdığımız, Burning Man 2017’de çalan tek Türk DJ Elif Tanrıverdi W Lounga’a çöl havasını taşıyacak!

 

W Lounge Istanbul | Suleyman Seba Cd No 22, Akaretler, Besiktas/İstanbul