Merakla beklenen birçok dizi bu sezon misafirimiz olmaya hazırlanıyor. Bu heyecan dalgasının başını sinemadan uyarlanan iki dizi çekiyor. 

Ash-vs.-Evil-Dad

Yaz tatili bittiği için morallerin bozulduğu bir aya başlıyoruz. Bu burukluk ile girdiğimiz çalışma döneminde dışarıda çıkıp gezmeye eskisi kadar vakit ayıramayacağız. Bu gerçeği daha rahat kabullenmemiz için sokaklardaki heyecan, aksiyon, romantizm, komedi ve eğlenceyi eve getirecek, yeni sezon için en iddialı beş diziyi sizin için seçtim. En çok beklenen dizilerin başını ise kült filmlerden uyarlanan iki dizi çekiyor.
ASH VS. EVIL DAD: 1981 yapımı kült korku filmi “The Evil Dead” filminin devamı olarak çekilen bu dizide Bruce Campbell bize testeresiyle tekrar “merhaba” diyor. Dizinin bir bölümünün 30 dakika süreceği söylenmiş. Dizinin fragmanlarına bakınca kan ve vahşet olarak filmden geri kalmayacağı anlaşılıyor. Ancak bu sefer korkudan çok komedi unsuruna ağırlık vermişler gibi görünüyor. Belki de bu tezatlık geçmişte filmin vahşet dozu hakkında yapılan eleştirilerle dalga geçer nitelikte olabilir. Merakla bekliyoruz!

1 2 3