Doğuş Perakende Grubu ile 2016 yılından beri işbirliği içerisinde olan İtalyan lüks giyim markası Eleventy’nin, Türkiye’deki ilk mağazasını İstinyePark’ta açmasının onuruna, Ulus 29’da verilen davete; iş, moda, cemiyet ve magazin dünyası yoğun ilgi gösterdi.

Doğuş Perakende Grubu ve Eleventy’nin kurucularından, aynı zamanda markanın Erkek Koleksiyonları Kreatif Direktörü olan Marco Baldassari’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen davete; Dilan Çiçek Deniz, Furkan Andıç, Tuan Tunalı,  Arzu Kunt, Zeynep-Mehmet Ali Hatemi,  Gülden Güral, Sinem Yıldırım, Serap-Volkan Sarı,   Emre Ziyal, Berk- İpek Köse, Burak Hatipoğlu, Dilek Birgen, Melis Özer,  Emre Kızılırmak, Emre Yusufi, Akasya Asıltürkmen, Arda Türkmen, İskender Paydaş, Kerem Göğüş,  Ayşe Tolga, Gökay Gündoğdu gibi isimler katıldı. Etkinlikte gerçekleştirilen 2018-19 Sonbahar-Kış Erkek koleksiyonu defilesi, konuklardan tam not aldı. DJ kabininde Doğuş Çabakçor ve Doğa Çabakçor’un yer aldığı davette konuklar gecenin ilk saatlerine kadar eğlendi.

Marco Baldassari geceyle ilgili yaptığı konuşmada, Doğuş Perakende Grubu ile yaptıkları işbirliğinden ve İstinyePark’ta açılan mağazadan duyduğu mutluluğu dile getirdi. Baldassari, “2016 yılında başlayan işbirliğimizi İstinyePark’ta açtığımız mağazamızla taçlandırdık, daha da büyük işlere imza atacağımıza inancım tam.” dedi.

Eleventy, Erkek Stilinde Fark Yaratıyor…

Eleventy 2018-19 Sonbahar-Kış Erkek koleksiyonu, ilhamını 70’lerin ve 80’lerin İngiltere’si ve İskoçya’sından alıyor. Çalılıkların ve zarif bahçelerin davetkar sıcak bal tonları ve yanık toprak geçişleri, Britanyalı kadim üreticilerin iplikleri ve kumaşlarıyla buluşuyor. Gri tonları, sonbahar yeşilleri, sarı, turuncu ve kırmızı geçişler barındıran militer mavi, koleksiyonda hakimiyetini gösteriyor. Renk ve malzemenin anlamı, İtalyan zanaatkarların stiliyle, çağdaş bir anlayışla yeniden yorumlanıyor.

https://www.eleventy.it/en/

https://www.instagram.com/eleventy_milano

https://www.facebook.com/eleventy.official/