‘Uluslararası Çikolata Festivali’yle Sirkeci Garı’nda ‘tatlı’ bir yolculuğa çıkmaya hazır mısın? Tarih: 20-23 Nisan… Damak hafızalarınızda eşsiz tatlar bırakacak, içinizi mutlulukla kaplayacak festivalin biletleri Biletix’te!

uluslararasi-cikolata-festivali

İstanbul’un simgelerinden biri olan Tarihi Sirkeci Garı, Türkiye’nin en ‘tatlı’ festivaline ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Uluslararası Çikolata Festivali, 20-23 Nisan tarihleri arasında Tatu Creative Studios, ThePartners ve Medyadoktoru Yapım’ın organizasyonuyla çikolata tutkunlarının damak hafızalarında eşsiz lezzetler bırakacak. Ulusal ve uluslararası birçok markanın yanı sıra artizan çikolatacılarının katılacağı festivalde, çikolata tutkunları birbirinden eşsiz lezzetlerle buluşacak.

Hikayesi 4 bin yıl öncesine uzanan çikolatanın mucizevi yolculuğuna tanıklık etme fırsatı sunan festivalde, BAU GASTRONOMİ ve USLA Akademi işbirliği ile çikolata şeflerinin katılacağı seminerler, söyleşiler, workshoplar, çikolatanın teknolojiyle buluştuğu birbirinden farklı uygulamalar, interaktif festival deneyimi de yer alacak.