Özlenen Akmerkez Açık Hava Sinema Günleri başlıyor. Üçgen Teras’ta film keyfini çimlerin üzerinde ve yıldızların altında deneyimleyecek sinemaseverler, bu yıl 11 Temmuz – 8 Ağustos arası her Çarşamba Akmerkez Üçgen Teras’ta buluşuyor. Bir yaz klasiği hâline gelen etkinlikte; Aile arasında, Star Wars: Son Jedi, Coco, Black Panther ve Paramparça gibi filmler yer alıyor.

Akmerkez misafirleri yazın tadını bu yıl yeniden, Akmerkez Üçgen Teras’ta Açık Hava Sinema Günleri’nde çıkaracak. 11 Temmuz’dan 8 Ağustos’a kadar her Çarşamba saat 21.00’da gerçekleşecek ve katılımın ücretsiz olacağı etkinlikte, 2017 ve 2018’in en sevilen ve unutulmayan filmleri izleyicilerle buluşacak.
Etkinlik 11 Temmuz’da senaristliğini Gürse Birsel’in yaptığı, izleyiciyi kahkaha tufanına sokan ‘Aile Arasında’ filmi ile başlayacak. 18 Temmuz’da ise çok sayıda hayran kitlesine sahip bir Star Wars klasiğinin son çıkan filmi ‘Star Wars: Son Jedi’ ile devam edecek.
Çocukların unutulmadığı etkinlikte 25 Temmuz’da büyükler tarafından da oldukça sevilen animasyon ‘Coco’ gösterimde olacak. 1 Ağustos’ta gösterilecek Marvel yapımı ‘Black Panther’ filmiyle bilimkurgu severler bir araya gelecek. Açık Hava Sinema Günleri 8 Ağustos’ta oynatılacak, yönetmenliğini Fatih Akın’ın yaptığı ve başrolünde başarılı oyuncu Diane Kruger’ın olduğu ‘Paramparça’ filminin gösterimliyle sona erecek.

Program

27 Temmuz Cuma- Aile Arasında

28 Temmuz Cumartesi- Coco

3 Ağustos Cuma- Starwars Son Jedi

4 Ağustos Cumartesi- Maşa ile Koca Ayı Sonsuz Arkadaşlık 2

10 Ağustos Cuma- Arif V 216

11 Ağustos Cumartesi- Ayı Paddington 2