Geçtiğimiz günlerde kapılarını açan ve kültür sanat dünyasında yoğun ilgiyle karşılanan Zorlu PSM’nin yeni kulübü touché, Nisan ayı programında sıradışı performanslar ve stand-up şovları ile sanatseverleri bekliyor.

Usta komedyen Vedat Özdemiroğlu, siyaset yorgunu zihinleri mizahla dinlendirmek için touché’ye geliyor.Özdemiroğlu, konuklarına kendi yazdığı oyunundan pasajlar aktarırken; Çağdaş Erçelik tarafından yorumlanacak kabare şarkılarıyla renkli bir gece sunacak.

Jazzmatiz, kendi şarkılarının yanı sıra caz, blues ve funk şarkılarının cover’larından oluşan repertuvarlarıyla Zorlu PSM touché’de! Grup, “matiz” kavramını müziklerine taşıyan sarhoş, kızgın ve kahkaha atan şarkılarıyla müzikseverlerle buluşuyor.

Stanford Jazz Akademisi’ne kabul edilen sayılı müzisyenlerden Esra Zeynep Yücel, 13 Nisan akşamı Zorlu PSM’ye geliyor. touché’de bir müzik ziyafeti sunmaya hazırlanan sanatçı, geçtiğimiz günlerde Frank Sinatra anısına hazırladığı “Dear Frank” albümünü müzikseverlerle buluşturmuştu. Önder Focan yönetiminde; saksafonda Yahya Dai, piyanoda Kaan Bıyıkoğlu, kontrbasta Ozan Musluoğlu ve davulda Burak Cihangirli’den oluşan orkestra, bu özel performansta Esra Zeynep Yücel’e eşlik edecek.