Müziğin ve gece hayatının ritmini yakalayan “TONIGHT IT’S YOUR TIME” etkinlikleri tüm hızıyla devam ediyor. Hip-hop’tan R&B’ye, elektronik müzikten pop’a uzanan bir yelpazede ses getirmeyi başaran Elliphant, sınırların ötesindeki performansıyla 7 Mart Cumartesi gecesi Babylon sahnesinde müzikseverlerle buluşacak.

Gecenin ritmini yakalayan “TONIGHT IT’S YOUR TIME” etkinlikleri, müzik dünyasının başarılı isimlerini ağırlamaya devam ediyor. Serinin yeni konuğu performanslarıyla müziğin sınırlarını zorlayan Elliphant.

Ellinor Olovsdotter ya da bilinen ismiyle Elliphant, İsveçli yapımcı Jungle tarafından keşfedilmesinin ardından müzik dünyasına adımını atarak ilk çıkışını 2012 yılında “Tekkno Scene” single’ı ile yaptı.

Hip-hop’tan R&B’ye, elektronik müzikten pop’a uzanan bir yelpazede ses getirmeyi başaran Elliphant, Look Like You Love It ve One More ile müzikal dünyasını müzikseverlere sunmaya başladı. Elektro pop ve rap melodileri arasında aynı zamanda sıcak ve vahşi olmayı başarabilen Elliphant, Skrillex, MØ, Charlie XCX ve Bunji Garlin gibi isimlerle çalıştıktan sonra başarısını İsveç sınırlarının ötesine taşımaya devam ediyor.

Müzikseverlerin Elliphant öncesinde Elçin Orçun’u da dinleme fırsatı bulacağı gecenin warm up ve after party’sinde ise kabin Sami Baha’ya emanet.

Bu unutulmaz geceyi kaçırmak istemiyorsanız 7 Mart’ı ajandalarınıza not edin.