Zorlu PSM, bu hafta da ses getirecek konserlerden sezona damga vuran tiyatro oyunlarına uzanan birçok etkinliğe ev sahipliği yapıyor.

Zorlu PSM’nin yoğun ilgi gören prodüksiyonları Bırak İçeri Gireyim, Gerçek, Gece Sempozyumu ve Damdaki Kemancı izleyici karşısına çıkıyor.

Adeta yıldızlar geçidine sahne olan, BKM, Zorlu PSM ve id ortak yapımı Alice Müzikali, temsillerine devam ediyor.

Turkcell Sahnesi İngiltere müzik sahnesinin büyüleyici seslerinden Tom Odell’e; Cihat Aşkın’ın “Türk Valsleri” projesine; mor ve ötesi’nin çok özel “Senfonik” performansına ve Vestel Gururla Yerli Konserleri kapsamında Yalın ve Duman’a kapılarını açacak.

Romantik şarkıların sesi Jay-Jay Johanson; Royal Opera House Gösterimleri kapsamında Çaykovski’nin en iddialı operalarından Maça Kızı; Radyo Eksen’in sunumuyla, Nirvana Tribute Band’in katılımıyla gerçekleşecek “Kurt Cobain Doğum Günü Kutlaması” Studio’da olacak.


BIRAK İÇERİ GİREYİM (LET THE RIGHT ONE IN) // 15 ŞUBAT 2019 // TURKCELL PLATINUM SAHNESİ // 20.30

Zorlu PSM’nin DOT iş birliğiyle hayata geçirdiği, Ajvide Lindqvist’in çok satan romanı ve senaryosunu da kaleme aldığı kült film “Let the Right One In”in sahne uyarlaması “Bırak İçeri Gireyim”, Turkcell Platinum Sahnesi’nde tiyatroseverlerle buluşuyor. İlk olarak Jack Thorne tarafından Londra’da Royal Court Theatre için sahneye uyarlanan, seyirci ve eleştirmenlerden büyük ilgi ilgi gören oyun, Zorlu PSM prodüksiyonuyla, Murat Daltaban yönetmenliğinde sezon boyunca Zorlu PSM sahnesinde olacak.

ALICE // 20 – 21 ŞUBAT 2019 // TURKCELL SAHNESİ // 21.00

Lewis Carroll tarafından yazılan ve bugüne kadar 174 dile çevrilerek edebiyatın eşsiz eserlerinden biri olma özelliğine sahip “Alice Harikalar Diyarında”, Serdar Biliş’in yönetmenliğinde, Beyhan Murphy’nin koreografisi ile çağdaş bir müzikal uyarlama olarak Zorlu PSM’de! “Alice” müzikalinde Serenay SarıkayaAlice” olarak, Ezgi Mola “Kraliçe”, Enis Arıkan “Tavşan”, Merve Dizdar “Kedi”, İbrahim Selim “Kral”, Şükrü Özyıldız ise “Şapkacı” rolü ile başrolleri paylaşıyor. Müzikal; BKM, Zorlu PSM ve id ortak yapımcılığında, dünya sahnelerinin büyük prodüksiyonlarına ev sahipliği yapan Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde izleyicisiyle buluşuyor.

GERÇEK // 22 ŞUBAT 2019 // TURKCELL PLATINUM SAHNESİ // 20.30

Zorlu PSM ve Talimhane Tiyatrosu iş birliğiyle sahneye konan “Gerçek”, Şubat ayında da tiyatroseverlerin hafızalarına kazınacak performanslarla seyirci karşısına çıkıyor. Mehmet Ergen yönetmenliğinde sahnelenen oyunun oyuncu kadrosunda Kubilay Tunçer, Levent Üzümcü, Neslihan Yeldan ve Özge Özder bulunuyor.

GECE SEMPOZYUMU // 19 – 20 ŞUBAT 2019 // SKY LOUNGE // 21.00

Flaman Kraliyet Tiyatrosu yönetmenlerinden Mesut Arslan’ın yönetmen koltuğunda oturduğu; Güven Kıraç, Derya Alabora, Serhat Kılıç ve Mert Fırat gibi usta oyuncuların rol aldığı Gece Sempozyumu, Türkiye’de daha önce eşi benzeri görülmemiş bir tiyatro deneyimi sunuyor.

DAMDAKİ KEMANCI // 20 – 21 ŞUBAT 2019 // TURKCELL PLATINUM SAHNESİ // 20.30

Broadway’de en uzun süre sahnelenen 15 eserden biri olan Damdaki Kemancı müzikali, Talimhane Tiyatrosu iş birliğinde Zorlu PSM prodüksiyonuyla izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Değerli oyuncu Binnur Kaya ve devlet tiyatrolarının önemli isimlerinden Mehmet Ali Kaptanlar’ın başrollerini paylaştığı sevilen müzikal, kalabalık oyuncu kadrosuyla Şubat ayında da Zorlu PSM’de.

TOM ODELL // 18 ŞUBAT 2019 // TURKCELL SAHNESİ “SAHNE ÜSTÜ AYAKTA” // 20.00

Another Love” şarkısıyla listeleri alt üst eden İngiliz şarkıcı ve söz yazarı Tom Odell, Jubilee Road turnesi kapsamında yeniden Zorlu PSM’ye konuk oluyor. Büyük ses getiren ilk stüdyo albümünü 2013’te piyasaya süren genç yetenek, bu zamana kadar Elton John, Billy Joel ve Rolling Stones gibi isimlerlerle turneye çıktı. Geçtiğimiz sezonda Zorlu PSM’de duygusal melodileri ve büyülü sesiyle binlerce hayranına unutulmaz anlar yaşatan Tom Odell, yepyeni bir performansla Turkcell Sahnesi’nde olacak.