Flamenko’nun Prensleri “Los Vivancos” yepyeni gösterileri “Born to Dance” ile Türkiye’de ilk kez  10-11 Aralık’ta TİM Show Center’da Olacak!

timshow-g22016 Nisan ayında Madrid’te dünya prömiyerini gerçekleştirdikleri ‘Born to Dance’ gösterisinde Metallica, Deep Purple, Leonard Cohen’in de içinde olduğu birçok klasikleşmiş şarkıyı, muhteşem dansları eşliğinde sunan Los Vivancos, dünyaca bilinen şarkıların yanı sıra kendi bestelerini Joan Martorel ile üretirken, kayıtlarını da Budapeşte Senfoni Orkestrası ile yaptı. “Eğer şahinin yazgısı göğün en yükseklerine uçmaksa, bizim yazgımız da birlikte dans etmek” diyen Los Vivancos ekibi, çocukluklarından bu yana hep birlikte dans eden kardeşlerden oluşuyor. Okuma yazmayı bile öğrenmeden enstrüman çalmaya başlayan, aynı kanı taşıyan, flamenko ateşiyle sahneleri yakan kardeşler 10-11 Aralık’ta Kültür ve Sanatın Merkezi TİM Show Center’da olacak.

timshow-g

Erol Evgin Rüzgarı TİM Show Center’dan Esecek!
Türk pop müziğinin duayenlerinden Erol Evgin, 17 Aralık Cumartesi akşamı Kültür ve Sanatın Merkezi TİM Show Center’da müzikseverlerle buluşacak. “Altın Düetler” albümüyle hayranlarının kalbinde yeniden taht kuran Erol Evgin TİM Show Center’da vereceği konserinde müzikseverler için sürprizler de hazırlıyor. Erol Evgin, konserde ölümsüz eserlerinin yanı sıra pop müziğin sevilen klasiklerini de seslendirecek. Dört neslin birlikte şarkılar söyleyeceği konserde sanatçıya özel orkestrası eşlik edecek.

Ossipov Balalaika Orkestrası’ndan Yeni Yıla Özel Dostluk Konseri
Rusya’nın dünyaca ünlü ulusal orkestrası Ossipov Balalaika Orkestrası (Ossipov Rusya Ulusal Akademik Halk Çalgıları Orkestrası) 27-28 Aralık tarihlerinde Kültür ve Sanatın Merkezi TİM Show Center’da Yeni Yıl Konseri verecek. Orkestra yeni yıla özel dostluk konseri niteliğindeki konserde, Rus müziğinin engin hazinesinden parçalar seslendirecek. Rus, Avrupa ve Sovyet klasik eserlerinin aranjmanlarından oluşan zengin bir müzik yelpazesine sahip orkestranın Sanat Yönetmenliğini ve Orkestra Şefliğini 2009’dan bu yana Rusya’nın en yetenekli ve en ünlü müzisyenlerinden biri olan maestro Vladimir Andropov yapıyor.