Başrollerinde Jessica Barden ve Alex Lawther’ın yer aldığı Netflix yapımı The End of the F***ing World’ün 2. sezonu 5 Kasım’da yayınlanacak.

Charles Forsman‘ın aynı adlı çizgi romanından uyarlanan The End of the F***ing World, hayvan öldürmekten sıkılan 17 yaşındaki James ile asi ve yalnız bir genç kız olan Alyssa’nın hikâyesini konu ediniyor. James’in Alyssa’yla onu öldürmek için sevgili olmasıyla başlayan olaylar zinciri, ikisinin de başını türlü türlü belalara sokmasıyla eğlenceli bir hâl alıyor. Geri dönüşü olmayan yollara giren karakterlerimiz, aile travmalarıyla başa çıkma durumunu da beraber atlatmaya çalışıyor.

İlginç senaryosuyla iyi bir kara komedi olarak adından söz ettirmeyi başaran dizi, İngiliz mizahının en güzel örneklerinden birini sunuyor.

Yayınlandıktan kısa bir süre sonra yeni sezon onayını alan dizinin 2. sezon çekimleri geçtiğimiz mart ayında başlamıştı. Jessica Barden, Alex Lawther, Naomi Ackie gibi isimlerin oyuncu kadrosunda yer aldığı dizinin 2. sezonunun oyuncu kadrosuna Alan Partridge: Alpha Papa filmiyle tanınan Tim Key dâhil oldu.

Dizinin 2. sezonunda James ve Alyssa’nın yeni maceralarına tanık olacağız. The End of the F***ing World’ün 2. sezonu, 5 Kasım‘da Netflix’te yayınlanacak.