Yaz aylarında keyifli terası ve lezzetli yemekleriyle misafirlerini ağırlayan Palms Terrace, daha uzun yıllar iyi yemek ve rahat ortam arayanların favorisi olacak gibi görünüyor.

ARKASINDA TECRÜBELİ İSİMLER VAR
Geçtiğimiz yıl Hillside City Club Etiler içinde hayata geçen Palms, takip eden yaz sezonunda büyüyerek Palms Terrace oldu. Bir süre teras olarak hizmet veren mekân, bu sonbaharda üstü kapanarak, sadece tek bir sezonda değil, tüm yıl boyunca keyifli, seyirlik ve sıcak ortamında müşterilerini ağırlamayı planlıyor. Bebek’in ünlü mekânı Happily Ever After’ın kurucusu Ayşe Kucuroğlu’nun kardeşi olan, Palms Terrace’ın sahibi Gözde Ertem ve kardeşleri Sinem Alikoç, mekânın kuruluşu ve büyümesi aşamasında büyük rol oynamış. Menüyü ise Happily Ever After’ın da kuruluşunda mutfakta olan Alanur Erdoğan’ın desteğiyle hazırlamışlar.

HERKESE GÖRE BİR YEMEK
Palms Terrace’da her damak tadına uygun, zaman zaman kaçamaklara olanak veren ama her zamankinden daha masum atıştırmalıklar, sağlıklı ama doyurucu ara öğünler, taze günlük zeytinyağlılar, sporcuların ve sağlıklı beslenmek isteyenlerin de seveceği yemekler bulmak mümkün. Bunun yanı sıra çok özel bir hamburgerleri, günlük kekleri ve poğaçaları da yok değil. Yani damak tadına önem veren herkese uygun ama ağırlıklı olarak sağlıklı içerikle hazırlanmış lezzetler dolduruyor menüyü. Ayrıca mekânda hafta içi ve hafta sonları özel etkinlikler, canlı müzik dinletileri ve DJ performansları da düzenleniyor.

BURGER SEVERLER BURAYA
Mekânın spesiyali Palms Burger’in (28 TL) köftesi kömür ateşinde pişiyor ve yanında mekân sahiplerinin babasının tarifi olan özel sirkeli piyaz ve turşulu yeşil salatayla birlikte sunuluyor. Mevsime göre hazırlanan zeytinyağlı tabakları (21,50 TL) ve fırında mücver de çok revaçta. Bunlara ek olarak köfte & piyaz, hindi köfte ve Nachos ana yemekler arasında; unsuz lorlu poğaça ve muzlu yulaflı muffin de çay veya kahvenin eşlikçileri olarak dikkat çekiyor.

Hillside City Club Etiler, Akat Mah, Kaktüs Sok, No: 3/2 Etiler, Beşiktaş
0532 610 4007
14.00-00.00