Burcunuzda bu ay…

koc

KOÇ
Bu ay sizin için aile ve ev konuları gündeme çıkıyor sevgili Koç… Evinizde sizi rahatsiz eden bir uzun sureli misafir mi var yoksa esinizle mi bir surtusme yasiyorsunuz? Belki de ev sahibinizle aranızda bir zam inatlaşması suruyor.  Aileniz sizin hayatiniza cok mu mudahale ediyor? Bir Koc ev hayatina cok onem verir ama cok dir dir kadar onu delirten bir sey yoktur. O yüzden bakalım bu ay, bu sorunların üstesinden nasıl geleceksiniz?

Özellikle bu ayin 1o u ve 20 si arasında kalan günlerde aman frene yavaş basın. Cunku bir yandan sizin kariyer ve gelecek planlariniz bir yandan ise yukarida bahseettigim ev veya ailenizden gelen bir problem. Sanki biri size bir celme takar gibi olabilirsiniz. Sogukkanli ve tutarli olmaya bakin. Bu gerginlik ev ortamina beklenmedik bir haber gelisi ile 21 ve 28 arasindaki gunlerde iyice kizisabilir. Dilinize hakim olun.

Ay başında 2 Temmuz günü yasanacak bir dolunay ise sizin kariyer evinizde bir finali getiriyor. Belki de uzun zamandır yaptığınız bir isten artık yeter diyerek vazgeçebilir kendinize yeni bir yon aramaya karar verebilirsiniz. Eğer üzerinde çalıştığınız bir proje bir is varsa, onu sunmak için bu ilk hafta gayet uygun. Yeni baslangiclar icin ise 6 Temmuz tarihinden sonrasi guzel bir enerji getiriyor.

Neyse ki, 15 Temmuz günü yasanacak bir yeni ay sayesinde sizi bir kaç aydır rahatsız eden evdeki problem çözülüyor. Belki nihayet ev sahibiniz ile tamiratlar konusunda anlasacaksiniz ve is baslayacak. Belki aileniz ile bir orta yol bulacaksiniz ve baris saglanacak. Eger bir gayri menkul alimi veya satimi dusunuyorsaniz ayin 2.yarisi banka ve emlakcilarla masaya oturmaya bakin. Kartlar sizden yana olacak.

Bu ay bir dolunayimiz daha var. Yani tüm burclar icin bolca aksiyon gerceklesecek. Ancak icin rahat olsun. Diger burclardaki kadar sert inis cikislar yasamayacaksiniz sevgili Koc. 31 Temmuz gunu olusacak dolunay sizin sosyal cevrenizi ve arkadaslarinizi etkiliyor. Ayin son gunlerinde, evde yasadiginiz dertlerin acisini onlardan cikarmaya ve kapris yapmamaya calisin. Bir arkadasiniz yeter artik diyerek size resti cekebilir. Yine ayin son gunlerinde cok hayal ettiginiz bir konu ile ilgili bir netlik olusacak. Bu yıl pastanızı üflerken ne dilediniz sevgili Koç… İşte bakalım haritanızdaki açılara göre bu dolunay ya o dileğinizi gerçekleştirecek yada boş yere hayal kurduğunuz ve imkansızı istediğiniz ortaya çıkacak ve vazgeçmek zorunda kalacaksınız.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12