Technogym tarafından İstinye’de kurulan ve The Lab Performance and Fitness Solutions, spor yapmayı bir yaşam biçimi haline getirenlerin ikinci adresi oldu.

Technogym’in İstinye’de kurduğu The Lab Performance and Fitness Solutions, keyifle spor yaparken tüm ihtiyaçlara yanıt veren 800 metrekare üzerine kurulmuş bir spor performansı geliştirme merkezi. Son teknoloji Technogym kardiyo ekipmanlarından, fonksiyonel antrenman yapılabilen çeşitli parkurları  bulunan The Lab Performance and Fitness Solutions, aynı zamanda sahip olduğu keyifli dinlenme alanında misafirlerinin günlük işlerini sürdürmesine olanak tanıyor.

Kullanıcılar, kişisel antrenörleri ile belirleyecekleri antrenman programı sayesinde kısa sürede sağlıklı bir bedene sahip olurken, Technogym’in Mywellness uygulaması ile antrenör olmadan da antrenman videolarına ulaşarak programlarını kolaylıkla takip edebiliyorlar.

Technogym Master Trainerlar’ı ve uzman eğitmen ve spor danışmanlarının gözetiminde, hem vücutlarına en uygun spor ve beslenme programı uygulanmasının zindeliğini, hem de sağlıklı ve dinç bir şekilde hayata devam edebilmenin  farkını The Lab Fitness and Performance Solutions’da yaşayabiliyorlar.

Avrupa standartlarında tasarlanmış bu spor merkezinde aynı zamanda Wellness Institute’ün Türkiye ayağı yer alıyor. Bu eğitim merkezinde uzman eğitmenler eşliğinde farklı sertifika programları ile antrenörler yetiştiriliyor. Eğitim alan kişiler teorik eğitimin yanı sıra pratikte de deneyim kazanma şansı yakalıyorlar.

Tüm bu olanakların yanı sıra The Lab Fitness and Performance Solutions misafirleri Group Cycle antrenmanı ile eğlenirken, kalori yakarak, Group Cycle™ Format antrenmanıyla spor yapmanın keyfine varıyor. Son teknoloji bağlanabilirliği ile kullanıcı verilerini kayıt altına alan, İlham verici videolar ve müzik, ruh halini ve ritmi belirlerken, eğitmenler ve kullanıcılar,  bitiş çizgisine ulaşana kadar  ritm ve duygunun kesiştiği bir topluluk olarak bir araya geliyorlar.