BİR BAŞKA TRAKYA

12 – 13 Eylül 2020

Bir başka Trakya gezisinde, Edrine ve Arda Bağları ziyaret edilecek.
Gezi kapsamında akşam yemeği konaklanılan Edrine Bag Vinum Otel’de ve öğle yemeği Arda Bağı’nda alınacak.

Kişi başı 1.250 TL.

BİRA TADIM ETKİNLİĞİ

22 Eylül 2020

Biranın tarihi, stilleri ve ülkelere göre özelliklerini öğrenirken bira tadımının inceliklerini  bu tadımda keşfedebilirsiniz. Ülkemizin farklı stillerde craft bira markalarını tanıyarak çeşit peynirler eşliğinde Bira & Peynir eşleşmesi ile degüstasyon etkinliğine katılabilirsiniz.

Kişi Başı :245 TL.

TRAKYA BAĞLARI

27 Eylül 2020

Günübirlik Trakya programında, Arcadia Bağlarını ve Vino Dessera Bağlarını ziyaret edilecek. Öğle yemeği ise Vino Dessera Bağ Evinde alınacak.

Kişi Başı 650 TL.

BİRA TADIM ETKİNLİĞİ

22 Eylül 2020

Biranın tarihi, stilleri ve ülkelere göre özelliklerini öğrenirken bira tadımının inceliklerini keşfedeceğiz. Ülkemizin farklı stillerde craft bira markalarını tanıyacak ve çeşit peynirler eşliğinde Bira & Peynir eşleşmesi ile degüstasyon etkinliği gerçekleştirilecek.

Kişi Başı :245 TL.

BOZCAADA – ASSOS – ECEABAT

24 – 27 Eylül 2020

Gezi sırasında doğa, kültür ve tadım etkinlikleri olacak. Bozacaada’da Corvus bağları, Talay Bağları ve Çamlıbağ, Eceabat’da Suvla ve Portacaeli Bağlarını ziyaret edilecek. Ayrıca gezi esnasında zeytinyağ ve peynir tadım etkinlikleri olacak. Altınoluk Manastırhan Otel’de konaklanılacak.

Kişi Başı 2.200 TL

KAHVE TADIM ETKİNLİĞİ

3 Ekim 2020

Dünyadan bölgesel kahveler tatmak, kahve alanında iyi bir tadımcı olmak, kahve ve yemek eşleştirmeleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca bu etkinlikte damağımızda eşsiz tatlar bırakan kahvenin yüzyıllarca tanıklık ettiği tarihi olayları ve yetiştiği her bölgeden aldığı lezzetleri ile varoluş hikayesini dinleyebilme imkanına erişeceksiniz.

Kişi Başı 150 TL

TRAKYA BAĞLARI

4 Ekim 2020

Günübirlik Trakya programında, Barbare Bağlarını ve Barel Bağlarını ziyarete edilecek. Öğle yemeğimizi Barel Bağ Evinde alınacak.

Kişi Başı 650 TL.

Detaylı bilgi için info@gesttravel.com