Swissôtel, Sevgililer Günü’ne özel 3 farklı konsept hazırladı.

Konseptler;

Chalet’te Romantik Saatler
120 yıllık ahşap dağ evi Chalet’de, şehrin tüm gürültüsünden uzak, sıcacık bir ambiyansta sevgilinizle beraber şampanya yudumlamaya ne dersiniz?
İsviçre’nin büyülü dağ evi atmosferini yaşatan Chalet, size şömine başında ,somon ya da bonfile, rösti patates, peynir-çikolata föndü ve geleneksel İsviçre lezzetlerini tatma imkânı sunuyor.

Kişi Başı Set Menü: 395 TL

GABBRO’da Aşk Dolu Bir Gece…
Boğaz’ın muhteşem atmosferi, Şef Ali Ronay’ın hazırladığı sevgililer günü menüsü ve Bora Gencer’in güçlü sahne performansı ile buluşuyor!
Eşsiz lezzet ve müzik deneyimi yaşatan GABBRO, Sevgililer Günü büyüsünün bitmesini istemeyenler için 10 Haziran’a kadar kullanabileceğiniz 1 gece konaklama sertifikası hediye ediyor.

Set Menü: 1.050 TL (1 gece konaklama sertifikası ile beraber)

Cafe Swiss’de Peru Lezzetleriyle Sevgililer Günü!
Cafe Swiss’in zengin ve iddialı menüsü Peru’nun geleneksel lezzetleriyle artık daha da zengin… Şef Ali Ronay’ın imzasını taşıyan menü ve Seran Bilgi’nin müzik şöleni, Sevgililer Günü’ne özel seçeneklerle geceyi unutulmaz kılıyor. Gecenin sürprizi olan hediye çekilişinde şanslı iki çift, Swissôtel The Bosphorus’da bir gece konaklama, Cafe Swiss’de 2 kişilik akşam yemeği, Swissôtel Bodrum ve Swissôtel İzmir’de konaklama kazanma ve fırsatı yakalayabilecekler!

Kişi Başı Açık Büfe: 215 TL