Swissôtel The Bosphorus, İstanbul’un saklı kalmış yemyeşil ağaçlarla çevrili cenneti Sultan Park’ta 17 Haziran itibariyle her Pazartesi akşamı Fibabanka ana sponsorluğunda açık hava sinema günleri düzenliyor.

Şehrin karmaşasından uzaklaşmak isteyen tüm sinemaseverleri Swissôtel The Bosphorus, İstanbul kalitesiyle, unutulmaz bir deneyim bekliyor.

Anadolu Efes’in de co sponsorluğunu üstlendiği ‘’Fibabanka ile Açık Havada Popcorn Kokusu Var’’ etkinliğinin kapıları saat 20:00’de açılacak ve misafirler gösterimlerden önce yiyecek ve içecek standlarından faydalanarak, yaz günlerinin vazgeçilmezi olan şezlonglara uzanıp keyifli sinema akşamlarının tadını çıkaracaklar.

Müzikal kategorisinde; 6 Oscar ödüllü “La La Land” ve 10 sene sonra devam filmi olarak yayınlanan “Mamma Mia”, bilim-kurgu ve aksiyon kategorisinde “Avengers: End Game”, “Captain Marvel”, yerli yapım olarak “Hedefim Sensin”, “Aile Arasında” ve “Bizim İçin Şampiyon” gibi daha birçok film, yaz akşamları Sultan Park’ta sinemaseverlerle buluşacak.

1 içecek, 1 popcorn’un dahil olduğu biletlerin fiyatı 95 TL.

Biletler Biletix’ten temin edilebilir.