www.sushico.com.tr’den pazartesi günleri tüm gün vereceğiniz siparişlerden yüzde 30 SushiCo Puan kazanın, bir sonraki siparişte harcayın!

Çin, Japon ve Thai mutfağının büyüleyici tatlarını özenli ve yenilikçi bir anlayışla lezzet tutkunlarıyla buluşturan SushiCo, kış sezonuna yeniliklerle girdi. Uzakdoğu mutfağı tutkunları, SushiCo’nun yeni kampanyası “Pazartesi Sendromu” ile bu kış pazartesi günlerinin stres ve yorgunluğunu, menüye eklenen yeni tatlar ve birbirinden lezzetli sushi’lerden sipariş ederek atma fırsatı bulacaklar. Pazartesi günleri tüm gün SushiCo web sitesi üzerinden verilecek online siparişlerde, toplam ödenen tutarın yüzde 30’u kadar SushiCo puan kazanılacak. 31 Aralık 2014 tarihine kadar devam edecek kampanya ile prensipte yüzde 10- yüzde 20’ye varan indirimler pazartesi günü yüzde 30’a çıkıyor. Kazanılan SushiCo puanlar bir sonraki siparişlerde kullanılabilecek. Üstelik bir “SushiCo Puan” tam 1 TL değerinde!

SushiCo lezzet tutkunlarını heyecanlandıracak bir başka yenilik ise menüye eklenen yeni lezzetler oldu. “Ponzu Soslu Somon Carpaccio”, “San Diego Roll”, “Goma Wakame Roll”, “SushiCo Special Levrek”, “Cashew Fıstıklı Pilav”, “Fresh Fruits with Yoğurt”, “Black Bean Soslu Bonfile”, “Pırasalı Dana Eti”, “Çıtır Patlıcanlı Dana Eti” ve “Cashew Fıstıklı Karides” Uzakdoğu mutfağının yeni tatlarını keşfetmek isteyenleri bekliyor. Bu kış sizin favori SushiCo lezzetiniz acaba hangisi olacak? Öğrenmek için menüdeki yeni lezzetleri mutlaka deneyin!

 

Suschicogal