Sunglass Hut’un bu sezon yaz kampanyası “Yaza Hareket Kat”, güneş gözlüğü ile dünyaya bakarak yaz mevsiminin enerjisini ve sunduğu sonsuz olanakları kutluyor. Renklerin, sıcakların, doğallığın ve her şeyden önce açık hava eğlencelerinin bir şöleni, sizde Sunglass Hut ile birlikte Yaza Hareket Kat’ın.

Yaza Hareket Kat teması özelinde Buse Terim, 30 Mayıs Cumartesi günü saat: 14.00 / 16.00 arasında Bağdat Caddesi Sunglass Hut mağazasında stil önerilerinde bulunacak.

“Yaz bizim için en önemli sezondur ve bu yılki kampanyamız müşterilerimizin en sıcak aylarda boş zamanlarını nasıl değerlendirdiklerine odaklanıyor: Oynayarak, seyahat ederek, dinlenerek ve bütün bunları hep özgür bir moda stili ile yaparak ” diyor Sunglass Hut Başkanı ve Luxottica Pazarlama Departmanı Başkanı Fabio d’Angelantonio.

Mariano Vivanco’nun objektifi ve stilist Victoria Young’un eşsiz dokunuşuyla gerçekleştirilen Electrify Your Summer / Yaza Hareket Kat, markanın elçisi Georgia May Jagger’i büyüleyici ve baştan çıkarıcı Karayipler ortamında yaz mevsiminin farklı aşamalarında görüntülüyor. Georgia; top model Chanel Iman ve Nick Fouquet ile birlikte, güneş, su, sörf ve müzik gibi güzel yaz mevsiminin en önemli simgeleri arasında ışıldıyor.

Bahama adalarının muhteşem fonunu arkasına alan kampanya, mevsimin dışadönüklüğünü ve enerjisini yansıtıyor. Georgia May şöyle diyor: ““Yaz mevsimi benim için daima arkadaşlara, aileye ayrılacak zaman ve eğlence anlamına gelmiştir. Ve benim bakış açımdan; dinlenmek, işten uzaklaşmak ve sadece hayatın zevkini çıkarmak için bir fırsattır.”

“Bu kampanyaya katılmak bir rüya gibiydi. Mariano, Chanel ve Nick ile takılmak çok eğlenceliydi ve birlikte geçirmiş olduğumuz bu zaman içinde kendimizi küçük bir aile gibi hissettik. Ayrıca, seçilen giysileri ve özellikle mayoları çok sevdim. Benim yaz gardırobumu hatırlatıyorlardı, giyimi kolay parçalarla kombine edilen harika mayolar ve tabi ki güneş gözlükleri! Renkleri ve aynalı camları çok seviyorum.”

www.sunglasshut.com