Burcunuzda bu ay…

koc

Image 1 of 12

KOÇ BURCU ŞUBAT AYI ASTROLOJİ YORUMU
Koçlar bu aya büyük bir enerji ve iyimserlik içinde başlıyor. Facebook ve Instgram’ın en popüleri siz olabilir, küs olduğunuz kişilerle barışabilir, arkadaşlarınız tarafından ne kadar sevildiğinizi görebilirsiniz. Bu ayın 10’una kadar sosyal çevrenizden gelen iyi etkiler devam edecek. Fakat 3 Şubat günü oluşacak dolunaya dikkat edin. Bu enerji ile özellikle devam eden aşkınız konusunda yanlışlar yapmanız mümkün. O yüzden, fırsat buldukça yalnız kalıp, iç sesinizi dinleyin. Uzun zamandır kalbi boş olan Koçlar ise Sevgililer Günü öncesinde en şanslı burçlardan; bu ayın ilk günlerinde yeni bir flört başlayabilir.
Merkür retrosu hala devam ettiği için belki ‘2015 bana ters geldi’ diyorsunuz. Ne demişler; ya sabır! Ayın 11’inden sonra retro bitiyor. Hem kararlarınızı daha net alacaksınız, hem de her şey daha yolunda gidecektir. Postada kaybolan paketiniz nihayet evinize gelip, tamire verdiğiniz cep telefonunuzu sapasağlam geri alacaksınız. Bu ayın 18’inden itibaren, Ocak ayında ya da 2014 yılından ters giden teknik ve iletişim sorunlarını, arızaları, yanlış anlaşılmaları düzeltmek için harika bir dönem başlıyor.
Bu ayın özellikle ilk haftalarında, gizli bir aşk yaşayabilirsiniz. Bu aşk, kendinize saklamak isteyeceğiniz kadar özel veya ulaşılmaz birine olabilir. Belki de, onun hakkında konuşmanın bile arkadaşlarınızı kıskandıracağını düşünürsünüz. Yahut, size aslında uygun olmayan, başka bir sevgilisi veya evli olan biri ile bir yakınlaşma yaşabilir hatta gizli buluşmalara gidebilirsiniz. Çoktan unuttuğunuz, geçmişte kalmış bir kişi ile aniden karşılaşıp, hoşlanmanız da olası. Fakat ne olursa olsun, karar vermek için acele etmeyin. Zaten ay sonuna doğru cazibeniz artıyor. Ayın 18’inde yeni ayın ardından, birçok konuda kendinizi şanslı hissedecek, çalmayan telefonun birden her gün çaldığını, davetler aldığınızı göreceksiniz. Üstelik, bu tarihten sonra bir spaya gitmek, cilt bakımı veya uzun zamandır üşenip ertelediğiniz saç bakımı içinde ideal bir zaman.
Mars, Şubat ayının ortasından itibaren, sizi daha çok etkilemeye başlayacak. İçinizde liderlik dürtüleri uyanabilir, yeni projeler yapmak isteyebilir, işinizde daha inatçı ve ısrarcı olabilirsiniz. Bahar ayları yaklaşırken, kendinizi bir spor salonunda bulursanız da şaşırmayın. Mars uyku problemleri de getirebilir, her gece taze bitki çayları için.