Hedefe giden yolda motivasyonunuzu ve performansinizi artirmayi düşünüyorsaniz aşağidaki yardimci aletleri listenize alin, işe yaradiğini göreceksiniz.

sporgal

Image 1 of 4

Spor hayatımızı renklendirmek ve heyecan katmak bizim elimizde. Bunu yaparken rutinden uzaklaşmak, antrenmanlarımızı belli sürelerde değiştirmek, bulunduğumuz ortamları farklılaştırmak gerekiyor. Ancak motivasyonunuzu artıracak şeyler bunlarla sınırlı değil. Antrenman yaparken performansınızı ölçmek, kat ettiğiniz mesafeyi bilmek istemez misiniz? İşte aşağıdaki yardımcı aletleri kullanarak hareketlerinizi bir önceki günle kıyaslayarak performansınızı artırabilirsiniz. Bu küçük ama değerli aletler hedefe giden yolda işinizi oldukça kolaylaştıracak, benden söylemesi.

HAREKET ÖLÇER BİLEKLİKLER
Bir ara denge bileklikleri çıkmıştı da hepimiz kendimizi daha dengeli hissetmeye başlamıştık. Ne oldu onlara? Ben de bilmiyorum ama bu yeni moda bileklikler kauçuk bir halkadan çok daha fazlasını içinde barındırıyor.

Nike Fuelband
Gün içindeki tüm aktivitelerinizi izliyor ve hareketlerinizi diğer günlerinizle ve başkalarıyla mukayese etmenizi sağlıyor. Kazandığınız fuel puanlarınızla hedeflediğiniz hareket miktarına ulaşıp ulaşmadığınızı her daim kontrol edebiliyorsunuz. Üç rengi mevcut ve her türlü kıyafete yakışacak bir dizayna sahip.

Jawbone Up24 (jawbone.com)
Bu güzel bileklik Bluetooth teknolojisiyle akıllı telefonunuza bağlanıyor. Aynı şekilde günlük hareketliliğinizi ve uykunuzun verimliliğini takip için harika bir alet. En eğlenceli özelliklerinden biri uykunuzun en hafif olduğu dönemi algılayıp istediğiniz saate en yakın zamanda kendiliğinden alarmının çalması. Böylece güne taze ve dinç başlama imkânı yakalıyorsunuz.