Asya kültürünün zarif dokunuşlarıyla tasarlanan, üstün servis kalitesi ve konukseverlik anlayışıyla konaklama sektörüne farklı bir boyut getiren Shangri-La Bosphorus Istanbul, CHI, The Spa ile Uzakdoğu’nun en eşsiz bakımlarını İstanbul’a getiriyor. Geleneksel Uzakdoğu felsefesini, Türk kültürünün karakteristik özellikleri ile kombine ederek misafirlerine sunan CHI, The Spa, sizi duyularınızı şımartmaya, vücudunuzu rahatlatmaya ve ruhunuzu yeniden canlandırmaya davet ediyor.

 

spagal

Image 1 of 2

Avrupa’da ilk kez İstanbul’da Shangri-La Bosphorus, Istanbul’da yer alan CHI, The Spa, konuklarını yeni bir bakım ritüeliyle tanıştırıyor.

Uzakdoğu’nun bakım iksiri İstanbul’da
CHI, The Spa, hem Uzakdoğu masajlarının iyileştirici etkisi ile sunduğu bakım ve uygulamalarla hem de ambiyansıyla fark yaratıyor. Doğu, Batı, Kuzey, Güney, Anadolu ve İstanbul gibi yerel dokularla geliştirilen özel bakımlar sunan CHI, The Spa’nın tüm bakımlarında doğal ve organik ürünler kullanılıyor. Sertifikalı olan tüm organik ürünler esansiyel yağlarla hazırlanıp, sıra dışı kokular elde edilerek, doğallığı ön plana çıkarıyor. Uzakdoğu hizmet anlayışını en ince ayrıntılarıyla sunan CHI, The Spa’da ayak yıkama ritüeli ile başlayan Uzakdoğu kültürünün imzası olan masajlara, cilt ve vücut bakımlarına Himalaya mantralarıyla renklenen müzikler eşlik ediyor ve hem bedensel hem de ruhsal bir terapi yapılıyor.

Filipin kültüründen gelen eski ve geleneksel bir şifa tekniği olan “Philippine Hilot” masajı, muz yapraklarını kullanarak vücudun yenilenmesini ve enerji akışının dengelenmesini sağlıyor. Özellikle vücut üzerinde bulunan basınç noktaları ile derin dokuları da rahatlatıyor. Yoga esnetmeleri ve nefes meditasyonları ile yapılan “Hindistan’dan Dengeleyici Yoga Masajı” ve Gelin Hamamı Parti Organizasyonları, CHI, The Spa’nın ayrıca en dikkat çeken uygulamaları arasında yer alıyor. Masaj çeşitlerine ek olarak; Türkiye’de yetişen bitkilerin yağlarından hazırlanan organik ürünlerle, özel hamam ritüelleri de misafirlerin beğenisine sunuluyor. Tüm bakımlarda. Shangri-La Akademi’nin uzman eğitmenlerinin yetiştirdiği Filipinli, Taylandlı, Balili terapistlerin yanı sıra, özellikle hamam bakımlarında Türk terapistlerin görev aldığı CHI, The Spa benzersiz masajları ve ritüelleri ile fark yaratıyor.