Sosyal medyada paylaşılan tatil fotoğraflarını görüp iç mi çekiyorsunuz? Her ne kadar sıcak kumlardan serin sulara atlayıp, deniz kenarında içeceğinizi yudumlama etkisi yaratmasa da moda ve alışveriş tutkunlarını mest edecek yaz indirimleri başlamak üzere. Tasarımcıların sonbahar koleksiyonlarına dair ipucu vere pre-fall trendleri ile indirimlerde yakalamanız gereken parçaları mercek altına alıyoruz.

Calvin Klein

Calvin Klein

Peki, Pre-Fall koleksiyon nedir? Mayıs ayının sonundan Aralık ayına kadar askılarda kalan bir sezon ortası koleksiyonu. En büyük özelliği ise sezon ne olursa olsun her zaman işinize yarayacak ürünler sunması. Şimdi sizin için seçtiğimiz en iyi Pre-Fall trendlerine beraber göz atalım.

PAÇALAR KISALSIN!
Yeni uzunluk ölçüsü için bileklerimiz ile etek ve pantolon ucu arasında bir karış boşluk bırakıyoruz. Bildiğiniz üzere skinny jean’ler geçmişte kaldı. Artık, geniş paçalı ve paçası kırpılmış pantolonlar yükselişte. Uzun eteklerimizi ise bir parça kısaltıyoruz. Bu görünüm için spor ayakkabı ve bilekte biten botlar en büyük yardımcımız.

HİT RENKLER
Pek çok tasarımcının Pre-Fall koleksiyonlarında baskın olan iki renk deve tüyü (camel) ve hakiden başkası değildi. Özellikle ceket ve kabanlarda göze çarpan renkler, kombinleme kolaylığı açısından çok kullanışlı. Beyaz renk şifon bir bluzun üzerine ceket giyebileceğiniz gibi bu renkleri yılan derisi desenli ayakkabı ve çantalarla da kullanabilirsiniz.

1 2 3