Warning: Declaration of WPDI_Plugin_Installer_Skin::feedback($string) should be compatible with WP_Upgrader_Skin::feedback($string, ...$args) in /home/trends/public_html/wp-content/plugins/classic-editor-addon/vendor/afragen/wp-dependency-installer/wp-dependency-installer.php on line 526
Sónar Istanbul'un programı genişliyor! | TrendSetter İstanbul

8-9 Mart 2019 tarihlerinde 3. kez Zorlu PSM’ye yerleşecek Sónar Istanbul’un programına yeni isimler eklenmeye devam ediyor.

 
Müzik, yaratıcılık ve teknoloji başlıklarıyla Barselona’daki merkezinden tüm dünyaya yayılan Sónar’ın İstanbul ayağı daha önce duyurduğu Bicep (DJ Set), Laurent Garnier, Henrik Schwarz, Matador, TheField, DJ Stingray, Octo Octa, Volvox, Gazelle Twin, HAAi ve GeorgeFitzgerald(Live) gibi birbirinden değerli prodüktör/DJ’lerin yanına şimdi deModeselektor (Live), Kobosil, Tijana T, FJAAK (Live), DJ Seinfeld, Ben Frost(360 °Live), Deena Abdelwahed (Live) ve DJ Lag ekledi.

İki güne yayılan programıyla Sónar Istanbul, yerli ve yabancı elektronik müzik sahnesinde yer alan, her biri kendi türünde başarıya ulaşmış değerli DJ ve prodüktörlere Zorlu PSM’de ev sahipliği yapacak.