“Lezzet Dediğin Sokakta Olur!”

Colgate Total, yeni ürünü Profesyonel Nefes Sağlığı ile İstanbul’u İstanbul yapan, kokusu metreler ötesinden hissedilen ünlü sokak lezzetlerini bir araya getiriyor.

Sokaktan Yükselen Leziz Kokular Bu Festivalde…

Lezzetin özünün sokaklarda olduğu bakış açısı ile hayata geçen festival,

17 Nisan Pazar günü şehrin buluşma noktası Maçka Sanat Parkı’nda,

12.00 – 22.00 saatleri arasında gerçekleşecek. Türkiye’ nin has sokak lezzetleri festival kapsamında satışa sunulacak.

 

Onlar Olmadan Asla!

Toplum olarak soğanı, sarımsağı, baharatı çok seviyoruz, Türk mutfağında tüm yemeklerimizde kullanıyoruz. Evlerde pişen yemekler ayrı, bir de sokaklardaki enfes kokular var. Eminönü’nde, İstiklal Caddesi’nde, Ortaköy’de, Karaköy’de, Arnavutköy’de ve daha kim bilir Türkiye’nin kaç sokağında kokular adımlarımızı yemeğe doğru çeviriyor. Lezzetin özünde ise soğan, sarımsak, baharat var, sucuk var…

 

Lezzetin Kokusu Tadınızı Kaçırmasın!

Colgate Total, Profesyonel Nefes Sağlığı ile ağızda kötü koku yayan bakterilere karşı 12 saate kadar tam koruma sağlayarak mantıyı sarımsak; dürümü soğan ile yemek isteyenlere sağlıklı bir ağız ve ferah bir nefes müjdesi veriyor.

12 Sokak Lezzeti ile 

İstanbul’a Ritim Katacak Festival Hayata Geçiyor!

Colgate Total,  “ Sokak Lezzetleri Festivali” ile bir yandan İstanbul’un ünlü sokak lezzetlerini Maçka Sanat Parkı’nda aynı çatı altında toplarken, diğer yandan street style hazırlanan dekoru ve sokak çalgıcılarından oluşan müzikal unsurları ile şehrin merkezinde ezber bozan bir sosyalleşme keyfi sunuyor.

Bu leziz festivali ziyaret etmek için 17 Nisan Pazar günü Maçka Sanat Parkı’na uğrayabilirsiniz!