Soho House Istanbul, dünyanın en prestijli seyahat ve yaşam stili dergisi Conde Nast Traveler’ın, 2018 En Beğenilen Otellerini açıkladığı Gold List’te yerini aldı.

Her sene yenilenen listeyi; “tekrar tekrar gelmeye devam ettiğimiz, içeriye girdiğimizde yürüyüşümüzün değiştiği, kendimizi daha seksi, daha akıllı, daha flörtöz hissettiğimiz ve en önemlisi bizlere kim olmak, ne yaşamak istediğimizi sorgulatan oteller” olarak tanımlayan Conde Nast ekibi, bu sene Soho House Istanbul’u Gold List’e aldı.

Soho House Istanbul, Bilgili Holding bünyesinde, Beyoğlu eski Amerikan Konsolosluğu binası Palazzo Corpi’nin Haziran 2015’te restore edilmesiyle hizmete girdi. Ünlü mimar Alexander Watersorth imzası taşıyan Soho House Istanbul, farklı hizmet anlayışı ve sağladığı ayrıcalıklarla göze çarpıyor. Soho House Istanbul modern iç dizaynı ve yüksek tavanlı odaları ile misafirlerine benzersiz bir deneyim sunuyor.

Gayrimenkul ve turizm yatırımları ile Türkiye’de önemli projeler geliştiren Bilgili Holding, İstanbul Akaretler Sıraevler Projesiyle başladığı birinci derece tarihi eser niteliği taşıyan binaların restorasyonu ile şehir hayatına değer katmaktadır.

 

@bilgiliholding
@sohohouseistanbul